d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17697707717727735001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 28 2011 11:29am
Quote (ecneB @ 28 Nov 2011 19:26)
erdekes bazur, en nem kaptam warnt smatos cigany topicban. :d


mert a cigányokat utálni nem rasszizmus
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 28 2011 11:31am
Quote (TouchCow @ 28 Nov 2011 19:29)
mert a cigányokat utálni nem rasszizmus


elkuldtem a kannyaba
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 28 2011 12:11pm
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.243125055719742.32678.182486071783641&type=1

képek: érdekesek
alattuk a szöveg: figyelemfelkeltő
kommentek: felbecsülhetetlen
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 12:11pm
Quote (ecneB @ 28 Nov 2011 18:26)
erdekes bazur, en nem kaptam warnt smatos cigany topicban. :d


lol... pedig az szerintem erősebb volt, gondolom nem reportolt senki pmben :lol:
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Nov 28 2011 12:16pm
meggyógyult a neptun, 17 mp alatt felvettem 5 vizsgát, inb4 ledob újra
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 28 2011 12:18pm
5 napja először használom a jobb kezemmel az egeret. feels weird
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 28 2011 12:20pm
Quote (tevetava @ 28 Nov 2011 19:18)
5 napja először használom a jobb kezemmel az egeret. feels weird


régen elképzelni nem tudtam volna jobb kézzel az egeret.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 28 2011 12:21pm
Quote (Aston @ 28 Nov 2011 19:20)
régen elképzelni nem tudtam volna jobb kézzel az egeret.


de amióta calgont használsz.. ?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2011 12:21pm
Quote (Vismajor @ 28 Nov 2011 19:11)
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.243125055719742.32678.182486071783641&type=1

képek: érdekesek
alattuk a szöveg: figyelemfelkeltő
kommentek: felbecsülhetetlen


Isten irgalmazzon azoknak akik nem Istenhívők.

!!!!!!!!!!!!!!!4444444444444444NÉGYNÉGYNÉGY
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 28 2011 12:31pm
Quote (Rawen @ Nov 28 2011 07:21pm)
Isten irgalmazzon azoknak akik nem Istenhívők.

!!!!!!!!!!!!!!!4444444444444444NÉGYNÉGYNÉGY


olyanok vannak geci...
Go Back To Magyar Topic List
Prev17697707717727735001Next
Closed New Topic New Poll