d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev1769770771772773828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 1 2012 06:06am
Quote (qkatz @ 1 Jun 2012 13:03)
Omfg this patch.... insane nerf 1 rakat herora


http://www.youtube.com/watch?v=geXoS4BFEhM&feature=g-u-u

ja, hogy ez ma van. meg is nézem akkor.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jun 1 2012 06:44am
igy dreamhon elött 1 ekkora patchet kidobni :DDD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 2 2012 12:21pm
mondom megyek egyet honozni, ignore nem müködik mert bugos es magebane csapattarsam kifarmol 15k goldot es direkt nem segit csapatnak
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 2 2012 12:29pm
Quote (Karan2_Returned @ 2 Jun 2012 19:21)
mondom megyek egyet honozni, ignore nem müködik mert bugos es magebane csapattarsam kifarmol 15k goldot es direkt nem segit csapatnak


én tegnap midwarsban olyan csapattársakat kaptam, hogy nem vesz power supplyt az elején, nincsen vestment/headdresse a 40. minben (full magic enemy ellen), hs egyből bulwarkra megy magic enemy ellen és stb
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 2 2012 12:41pm
Quote (Nerz8 @ 2 Jun 2012 19:29)
én tegnap midwarsban olyan csapattársakat kaptam, hogy nem vesz power supplyt az elején, nincsen vestment/headdresse a 40. minben (full magic enemy ellen), hs egyből bulwarkra megy magic enemy ellen és stb


mondjuk hammernek bulwark minuszra allitva notbad.jpg, szoval az meg oke
inb4 pluszra volt allitva

This post was edited by Moonflow on Jun 2 2012 12:41pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 2 2012 02:03pm
Quote (Moonflow @ 2 Jun 2012 19:41)
mondjuk hammernek bulwark minuszra allitva notbad.jpg, szoval az meg oke
inb4 pluszra volt allitva


de egy magic dmg team ellen minek vesz? vett volna egy barriert, vagy pkt, vagy akármit.

ja, elfelejtettem mondani. tegnap este játszottam párat és az utolsó meccsben teamem: nh, scout, randomed madman, flint (aki shroudra ment egyből), meg egy vindi (azaz én).
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 3 2012 07:17am
ez az SR valami epikus midwarsra. tegnap annihilationt csináltam vele 8D

ma este valaki pár gém?
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jun 3 2012 08:11am
Quote (Nerz8 @ 3 Jun 2012 14:17)
ez az SR valami epikus midwarsra. tegnap annihilationt csináltam vele 8D

ma este valaki pár gém?


este tölem mehet, leszek en is. te futsz amph neven ugye?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 3 2012 08:24am
Quote (qkatz @ Jun 3 2012 03:11pm)
este tölem mehet, leszek en is. te futsz amph neven ugye?


ghstclss neven fut
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 3 2012 09:00am
Quote (qkatz @ 3 Jun 2012 15:11)
este tölem mehet, leszek en is. te futsz amph neven ugye?


Ghostclass

oks, majd felveszlek friendlistre
Go Back To Magyar Topic List
Prev1769770771772773828Next
Add Reply New Topic New Poll