d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1769770771772773830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 10 2011 06:41pm
Quote (LindaPpP @ Mar 11 2011 12:30am)
JMOB 148dex euscl
Megért 45fgt ?
Mennyi a valód ára ?

Valaki 70fg ft árulta, szóval az a 45 talán még reális is érte szerintem.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 10 2011 06:56pm
Quote (LindaPpP @ 11 Mar 2011 02:30)
JMOB 148dex euscl
Megért 45fgt ?
Mennyi a valód ára ?


kb 5x annyit ér egy jmod mint egy jmob, tehát így igen olcsó ár érte a 45, szerintem :)

This post was edited by hedgehogsword on Mar 10 2011 06:56pm
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 10 2011 07:45pm
Köszike a válaszokat : )
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Mar 11 2011 09:21am
Hali :D
ez mennyi kb?

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 11 2011 09:56am
Quote (atek555 @ Mar 11 2011 03:21pm)
Hali :D
ez mennyi kb?

http://i53.tinypic.com/1445q9v.jpg

Rákerestem és találtam egy ilyet, hogy;
20 ias/50ed/14str/14dext/10 light res FT -> 45 fg

Szerintem ez is akörül mozoghat.
Mondjuk én 30fgért is simán eladnám.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 12 2011 08:01pm
ér ez valamit?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 13 2011 03:47am
Quote (hedgehogsword @ 13 Mar 2011 03:01)
ér ez valamit?
http://img228.imageshack.us/img228/4376/screenshot007ki.jpg


classicban talán, lodban semmit.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 13 2011 07:18am
Quote (Oberon_os @ Mar 13 2011 10:47am)
classicban talán, lodban semmit.


trollolo
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Mar 14 2011 05:25am
unid dancer sztetek milyen áron adható el?
8fg ft adtak rá

nem találok dancert :S azért kérdezem...sry
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Mar 14 2011 05:29am
Quote (Oberon_os @ 13 Mar 2011 11:47)
classicban talán, lodban semmit.

pláne hogy classicban se dudu, se pelt nem van, így ordenálé sokat érhet ott...
Quote (atek555 @ 14 Mar 2011 13:25)
unid dancer sztetek milyen áron adható el?
8fg ft adtak rá
nem találok dancert :S azért kérdezem...sry

kb jó az a 8fg. mostanra többet nemigen érhet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1769770771772773830Next
Closed New Topic New Poll