d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev17677787980129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 14 2017 12:45am
Quote (Karan2_Returned @ Feb 14 2017 06:14am)
Esetleg lehetne adoztatni az ertelmetlen hozzaszolasokat az interneten.


becsatornázva a gazdaságpolitika munkacsoporthoz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2017 01:43am
Quote (Karan2_Returned @ 14 Feb 2017 07:14)
Esetleg lehetne adoztatni az ertelmetlen hozzaszolasokat az interneten.


ezt ha valahogy tenyleg meglehetne csinalni a vilag minden letezo problemajat megoldana
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 14 2017 01:46am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2017 09:43)
ezt ha valahogy tenyleg meglehetne csinalni a vilag minden letezo problemajat megoldana


es hunsub is megszunne
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2017 02:14am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 14 Feb 2017 09:46)
es hunsub is megszunne


Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2017 09:43)
ezt ha valahogy tenyleg meglehetne csinalni a vilag minden letezo problemajat megoldana


--
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 14 2017 03:50am
Quote (ToldiSenior @ 14 Feb 2017 06:10)
Csak egy tipp: nagyon hatásos lenne, ha a Momentum bejelentené, hogy kormányra kerülés esetén vissza adná a szegény (!) magyar családoknak azt a százezer forintot, amit az "anti-RobinHood" Orbán kormány elvett tőlük az elmúlt nyolc éves kormányzásuk alatt azáltal, hogy hagyta elinflálódni a családi pótlékot! De nem a politikus, földesúr meg bank- és gyárigazgató családoknak, hanem a valóban rászorulóknak. Továbbá törvényt hozna, hogy a családi pótlék évenkénti kötelező emelését a nyugdíjhoz hasonlóan mindig a következő évben várható inflációhoz kötné. Meg csökkentené a gyermekneveléshez szükséges árucikkek áfáját stb. stb. Lehetne elmélkedni, hogy miért sikertelen a demográfiai fordulat programja: mert a gazdag kisebbséget támogatja a szegény többség ellenében...

Ilyen simplistic üzenetek kellenek.


>inflacio
>egyszeru

mondanom se kell, csak egyet valaszthatsz.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 14 2017 04:17am
Quote (josheide @ Feb 14 2017 10:50am)
>inflacio
>egyszeru

mondanom se kell, csak egyet valaszthatsz.


Nem mintha toldi errol beszelt volna de az durva hogy 94ben 12 ezer ft volt a csp meg 2016ban is
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 14 2017 05:17am
Quote (Vismajor @ 14 Feb 2017 11:17)
Nem mintha toldi errol beszelt volna de az durva hogy 94ben 12 ezer ft volt a csp meg 2016ban is


Ami nem lenne baj, ha 0% lenne az inflacio. Es a CPI valtozas.

De ezt magyarazd meg a nepnek.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 17 2017 06:25am
Member
Posts: 40
Joined: Apr 26 2016
Gold: 0.00
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 17 2017 06:43am
Nice.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17677787980129Next
Add Reply New Topic New Poll