Quote (Cpt_Ghost @ Aug 16 2016 04:13pm)
ma kivettem szabit az irodából, hogy elmenjek épitkezésre 16k-ért gödröt ásni
hála istennek az egyikben megbasztak valami csatornát azt belefolyott a híg fos, úgyhogy olyan szag volt kb az egész épitkezésen
a markolós bácsi aki a gödrök alapját kiszedegette megkérdezte, hogy borítson-e ránk földet, eltemessen-e, mondtam, hogy igen legyenszives, de nem tette. :(
nem vagy elég ravasz
amikor nem figyel és dolgozik, csöndben a markoló mögé kellett volna osonni, és kifeküdni a talpa alá, rádtolat és kész