Quote (Akizk @ Sep 16 2016 09:16am)
Tegnap valami nagy kínai ünnep volt = ingyen kaja pia.
Megitattam az árendíseim tequilával meg sörrel.
Először ittak életükben. Az egyik 1 cl tequila után kirohant a mosdóba öblögetni, ma reggel meg odajött, hogy nem tud koncentrálni a munkájára, mert furán érzi magát (másnapos?!) :D
jó ez oké, ez sokakkal előfordul, de azt mond inkább hogy közbe nem léptettek elő?