d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev17677787980108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 26 2015 03:29pm
Quote (Senee @ Jan 26 2015 09:26pm)
d2-ben legalább lehet új karit kezdeni ha elbasztad az egyiket (sőt mostmár új karit se kell kezdeni, elég resetelni az összes tulajdonságot, képességet etc)
életben meg ez egy gyötrelmes kínkeserves és hosszadalmas folyamat


akkor szenvedj csak :)
akár hiszed akár nem, kicsit tényleg boldogít, amikor nem jön össze valami vagy szar hetem van, hogy még mindig nem vagyok olyan nyomorult mint te. és soha nem is leszek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 26 2015 03:29pm
Quote (fahrii @ Jan 26 2015 09:24pm)
itt az ideje csatlakozni az ISISbe, úgy hallottam a dagadt testedben el lehetne rejteni pár kiló trotilt


azok még őrültebb életet élnek mint ez itt
én a faszomat akarom verni 60 éves koromig és nem küzdeni
fasz se akar küzdeni
semmiért se
főleg nem mohamedért
ki az egyáltalán
majd ha ideadja a lottó ötöst akkor esetleg buzditom facebookon a fiatalokat, h allah kegyes
de ki nem teszem a lábam senkiért se a lakásból

:XD

This post was edited by Senee on Jan 26 2015 03:30pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 26 2015 03:31pm
Quote (llllllllllll @ Jan 26 2015 09:29pm)
akkor szenvedj csak :)
akár hiszed akár nem, kicsit tényleg boldogít, amikor nem jön össze valami vagy szar hetem van, hogy még mindig nem vagyok olyan nyomorult mint te. és soha nem is leszek


amugy lehet ennyi hasznom lesz, hogy legalább az itteni forumlakok mikor egy-egy keserves vizsgaidöszak van; belegondolnak abba, hogy úristen tanulni kell, muszáj, különben olyan leszek mint senee
na látod már volt értelme a létemnek; nem adták fel a tanulást
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 26 2015 03:32pm
Quote (Senee @ Jan 26 2015 09:31pm)
amugy lehet ennyi hasznom lesz, hogy legalább az itteni forumlakok mikor egy-egy keserves vizsgaidöszak van; belegondolnak abba, hogy úristen tanulni kell, muszáj, különben olyan leszek mint senee
na látod már volt értelme a létemnek; nem adták fel a tanulást


ennyi
lehetnél valami tanácsadó. tanulj, dolgozz vagy olyan leszel mint én
forró $$$
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 26 2015 04:14pm
Quote (Senee @ 26 Jan 2015 22:29)
azok még őrültebb életet élnek mint ez itt
én a faszomat akarom verni 60 éves koromig és nem küzdeni
fasz se akar küzdeni
semmiért se
főleg nem mohamedért
ki az egyáltalán
majd ha ideadja a lottó ötöst akkor esetleg buzditom facebookon a fiatalokat, h allah kegyes
de ki nem teszem a lábam senkiért se a lakásból

:XD



Pure gold
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 26 2015 04:51pm

tfw no gf
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jan 27 2015 12:28am


JAJ MI LESZ MOST

szemét élet
nem lesz ismerkedés
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 27 2015 10:12pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 26 2015 03:51pm)
farhi-t szoktam írni.


távoli köszönés
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 28 2015 01:49pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 28 2015 01:55pm
Szombat este harmasozunk az egyik tinderes picsaval. A 2. Luvnya volt akit postoltam. Szociológusnak tanul és erotikus masszőrként melozik 8D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17677787980108Next
Add Reply New Topic New Poll