Quote (llllllllllll @ Jan 26 2015 09:29pm)
akkor szenvedj csak :)
akár hiszed akár nem, kicsit tényleg boldogít, amikor nem jön össze valami vagy szar hetem van, hogy még mindig nem vagyok olyan nyomorult mint te. és soha nem is leszek
amugy lehet ennyi hasznom lesz, hogy legalább az itteni forumlakok mikor egy-egy keserves vizsgaidöszak van; belegondolnak abba, hogy úristen tanulni kell, muszáj, különben olyan leszek mint senee
na látod már volt értelme a létemnek; nem adták fel a tanulást