Quote (xGurke @ Sep 25 2014 09:35am)
abba kéne belegondolnia mindenkinek mielőtt rányom a quote gombra és időt tölt el azzal, hogy válaszol valamelyik postjára,
hogy ez egy 17 éves gyerek, aki fél éve itt vergődik minden áldott nap, semmit nem változott az első perc óta ( néha talán valakinek
el kezdi használni a szövegeit, mert annyira eredeti a gyerek, hogy elmondani nem lehet ), úgyhogy a nagy valószínűséggel a következő
félévben se fog. én kurvára röhögtem suspi alatt is amikor felnéztem néha és xy topicban 4-5 órán keresztül vergődött, közbe többször megjegyezte, hogy
mindenki más idióta és sötét, de ő teljesen normális etc. kicsit olyan ez a gyerek mint egy szefós, aki a sarokban ül, rángatózik mindene és mondogatja magának, hogy minden
rendben lesz, minden rendben lesz... csak ennél van egy laptop
igazából bőven tudnám még folytatni, de mennem kell fürdeni, mert lassan kezdődik az előadás :3
mesélj még gürgü

amúgy te is teljesen normális vagy, és csak megjátszod ezt a viselkedést gürgü
This post was edited by TuskesVanek on Sep 25 2014 04:48am