d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev176777879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 25 2014 02:02am
Quote (TuskesVanek @ 25 Sep 2014 07:51)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=11972808&f=129&o=0

sokat változott a fórum ahogy elnézem ugyanaz a vergődés megy most is, mint 7 éve ))


röhögök, kurva jo ez a topic
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 25 2014 02:19am
Quote (TuskesVanek @ 25 Sep 2014 08:51)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=11972808&f=129&o=0

sokat változott a fórum ahogy elnézem ugyanaz a vergődés megy most is, mint 7 éve ))


ayy
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 25 2014 02:24am
Quote (TuskesVanek @ Sep 25 2014 07:51am)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=11972808&f=129&o=0

sokat változott a fórum ahogy elnézem ugyanaz a vergődés megy most is, mint 7 éve ))


Azért ne hamarkodjunk el semmit. Akkoriban sokkal gyerekesebb "idiotáink" voltak mint te
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2014 02:26am
Quote (anyd @ Sep 25 2014 08:24am)
Azért ne hamarkodjunk el semmit. Akkoriban sokkal gyerekesebb "idiotáink" voltak mint te


vanek is 14, nem kéne ennyire komolyan venni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 25 2014 02:28am
Quote (xGurke @ Sep 25 2014 09:26am)
vanek is 14, nem kéne ennyire komolyan venni


Csak viszonyítottam, azért Extazzzyyy, mikes, army_hun

voltak itt nagy koponyák.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2014 02:35am
abba kéne belegondolnia mindenkinek mielőtt rányom a quote gombra és időt tölt el azzal, hogy válaszol valamelyik postjára,
hogy ez egy 17 éves gyerek, aki fél éve itt vergődik minden áldott nap, semmit nem változott az első perc óta ( néha talán valakinek
el kezdi használni a szövegeit, mert annyira eredeti a gyerek, hogy elmondani nem lehet ), úgyhogy a nagy valószínűséggel a következő
félévben se fog. én kurvára röhögtem suspi alatt is amikor felnéztem néha és xy topicban 4-5 órán keresztül vergődött, közbe többször megjegyezte, hogy
mindenki más idióta és sötét, de ő teljesen normális etc. kicsit olyan ez a gyerek mint egy szefós, aki a sarokban ül, rángatózik mindene és mondogatja magának, hogy minden
rendben lesz, minden rendben lesz... csak ennél van egy laptop
igazából bőven tudnám még folytatni, de mennem kell fürdeni, mert lassan kezdődik az előadás :3
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 25 2014 04:11am
Quote (anyd @ Sep 25 2014 10:24am)
Azért ne hamarkodjunk el semmit. Akkoriban sokkal gyerekesebb "idiotáink" voltak mint te


Pl gurke
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 25 2014 04:47am
Quote (xGurke @ Sep 25 2014 09:35am)
abba kéne belegondolnia mindenkinek mielőtt rányom a quote gombra és időt tölt el azzal, hogy válaszol valamelyik postjára,
hogy ez egy 17 éves gyerek, aki fél éve itt vergődik minden áldott nap, semmit nem változott az első perc óta ( néha talán valakinek
el kezdi használni a szövegeit, mert annyira eredeti a gyerek, hogy elmondani nem lehet ), úgyhogy a nagy valószínűséggel a következő
félévben se fog. én kurvára röhögtem suspi alatt is amikor felnéztem néha és xy topicban 4-5 órán keresztül vergődött, közbe többször megjegyezte, hogy
mindenki más idióta és sötét, de ő teljesen normális etc. kicsit olyan ez a gyerek mint egy szefós, aki a sarokban ül, rángatózik mindene és mondogatja magának, hogy minden
rendben lesz, minden rendben lesz... csak ennél van egy laptop
igazából bőven tudnám még folytatni, de mennem kell fürdeni, mert lassan kezdődik az előadás :3


mesélj még gürgü :)

amúgy te is teljesen normális vagy, és csak megjátszod ezt a viselkedést gürgü



This post was edited by TuskesVanek on Sep 25 2014 04:48am
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 25 2014 04:53am
Quote (TuskesVanek @ Sep 25 2014 12:47pm)
mesélj még gürgü :)

amúgy te is teljesen normális vagy, és csak megjátszod ezt a viselkedést gürgü

http://i.imgur.com/6pwztE2.png


Mindig is ilyen volt.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 25 2014 05:12am
Quote (TuskesVanek @ 25 Sep 2014 11:47)
mesélj még gürgü :)

amúgy te is teljesen normális vagy, és csak megjátszod ezt a viselkedést gürgü

http://i.imgur.com/6pwztE2.png


Egy pillanat ra se neznel magadba, rosszabb vagy mint jara
Go Back To Magyar Topic List
Prev176777879Next
Add Reply New Topic New Poll