Quote (xGurke @ Jul 28 2014 05:20pm)
amúgy vanek a régi rici
pont ugyan úgy vergődik, mint rici régen
rici már sajnos kiöregedett

néha még próbálja odatenni magát, de már nem az igazi
ja és btw tegnap láttam megint azt a sp részt, ahol sok ember ideges folyamatosan és a végén kiderül, hogy azért mert kicsi a farkuk
vanek related probléma
akkor ezért sírsz ennyit
rájöttél, hogy a 10 centi utoljára 10 évesen volt menő?

Quote (RRC @ Jul 28 2014 05:24pm)
mondod te, aki az egyhetes kresz tanfolyamot hónapja csinálja
xD
This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 10:26am