d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev17677787980105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:15am
Quote (KmA_KnifeMyAngel @ Jul 28 2014 05:14pm)
najo meguntam, egyre kevesebb funt nyújt vanek szopatása szóval mostantól akkoris ignore ha látom hogy épp butthurten sír vergődik bömböl és jól belelehet rugdosni für die lulz. miért kell minden jó dolognak végetérnie egyszer


fuss forest :baby:
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:19am
Quote (RRC @ Jul 28 2014 05:15pm)
tl;dr holnap folytatod a vergődést


hát ha neked egy ekkora post is tldr akkor súlyos problémák vannak a fejedben petike XD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 10:20am
amúgy vanek a régi rici
pont ugyan úgy vergődik, mint rici régen
rici már sajnos kiöregedett :( néha még próbálja odatenni magát, de már nem az igazi

ja és btw tegnap láttam megint azt a sp részt, ahol sok ember ideges folyamatosan és a végén kiderül, hogy azért mert kicsi a farkuk
vanek related probléma
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2014 10:24am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 18:19)
hát ha neked egy ekkora post is tldr akkor súlyos problémák vannak a fejedben petike XD


mondod te, aki az egyhetes kresz tanfolyamot hónapja csinálja
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:26am
Quote (xGurke @ Jul 28 2014 05:20pm)
amúgy vanek a régi rici
pont ugyan úgy vergődik, mint rici régen
rici már sajnos kiöregedett :( néha még próbálja odatenni magát, de már nem az igazi

ja és btw tegnap láttam megint azt a sp részt, ahol sok ember ideges folyamatosan és a végén kiderül, hogy azért mert kicsi a farkuk
vanek related probléma


akkor ezért sírsz ennyit

rájöttél, hogy a 10 centi utoljára 10 évesen volt menő? :)

Quote (RRC @ Jul 28 2014 05:24pm)
mondod te, aki az egyhetes kresz tanfolyamot hónapja csinálja


xD

This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 10:26am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:33am
Quote (RRC @ Jul 28 2014 05:24pm)
mondod te, aki az egyhetes kresz tanfolyamot hónapja csinálja


what

ez már tényleg going full retard, maga a kresztanfolyam volt 3 hetes önmagában, esküszöm nem értem miről beszélsz. nyilván vannak ilyen gyorsítottak de én nem arra jártam mer nem sietek

habár nemtom miért válaszolok normálisan a full retard dolgokra, nekemis fullretardban kéne nyomni or im fucking done m8
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 10:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 18:33)
what

ez már tényleg going full retard, maga a kresztanfolyam volt 3 hetes önmagában, esküszöm nem értem miről beszélsz. nyilván vannak ilyen gyorsítottak de én nem arra jártam mer nem sietek

habár nemtom miért válaszolok normálisan a full retard dolgokra, nekemis fullretardban kéne nyomni or im fucking done m8


namechangelnék késes kresz tanárra LOL ROFL EPIC M8 RIGHT XD

This post was edited by Rawen on Jul 28 2014 10:35am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 05:33pm)
what

ez már tényleg going full retard, maga a kresztanfolyam volt 3 hetes önmagában, esküszöm nem értem miről beszélsz. nyilván vannak ilyen gyorsítottak de én nem arra jártam mer nem sietek

habár nemtom miért válaszolok normálisan a full retard dolgokra, nekemis fullretardban kéne nyomni or im fucking done m8


wow szép magyar beszéd mr eredetiség :D

This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 10:36am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2014 10:36am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 18:33)
what

ez már tényleg going full retard, maga a kresztanfolyam volt 3 hetes önmagában, esküszöm nem értem miről beszélsz. nyilván vannak ilyen gyorsítottak de én nem arra jártam mer nem sietek

habár nemtom miért válaszolok normálisan a full retard dolgokra, nekemis fullretardban kéne nyomni or im fucking done m8


lehet nem a "speciális" kresz tanfolyamra kellett volna beiratkoznod :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:38am
Quote (Rawen @ Jul 28 2014 05:35pm)
namechangelnék késes kresz tanárra LOL ROFL EPIC M8 RIGHT XD


felröhögtem
Go Back To Magyar Topic List
Prev17677787980105Next
Add Reply New Topic New Poll