d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev176777879801257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 17 2012 11:09pm
Quote (fahrii @ Jul 18 2012 12:48am)
és beveszed h használ?
max olyan embernek aki soha a kurva életébe nem mozgott és számol valamit az ideális testsúly alapján
testzsírszázalék számítás kicsit bonyolultabb mint ráállni egy mérlegre


Elvileg a testen átfolyó áramból meg a szövettípusok ellenállásából számolja ki. Vagy valami hasonló.
Member
Posts: 44,287
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Jul 17 2012 11:19pm
Használ itt valaki edzésen box zsákot cardionak? Vagy akár otthon?

Most akarok itthonra venni, de nem tudom mit érné meg.
Gondolom a Londsdale nem lenne egy rossz választás.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 17 2012 11:36pm
Quote (fahrii @ Jul 18 2012 12:48am)
és beveszed h használ?
max olyan embernek aki soha a kurva életébe nem mozgott és számol valamit az ideális testsúly alapján
testzsírszázalék számítás kicsit bonyolultabb mint ráállni egy mérlegre


Nekem is van ilyen merlegem. Van ket fem resze azokon atmegy az aram es megallapitja miböl all a testem. Leirja a sulyt, valamint az izom, csont, zsir es viz eloszlasat. Bar szerintem tenyleg nem pontos, merleg szerint 56.6% izom vagyok.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 18 2012 01:09am
Quote (Namechange @ Jul 18 2012 07:19am)
Használ itt valaki edzésen box zsákot cardionak? Vagy akár otthon?

Most akarok itthonra venni, de nem tudom mit érné meg.
Gondolom a Londsdale nem lenne egy rossz választás.


ja, és szerintem kurva jó

amúgy nekem 1 normálisabb dechatlonos boxzsákom van, amit 4 éve vettünk, de teljesen jó
Member
Posts: 44,287
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Jul 18 2012 01:18am
Quote (Saenchai @ 18 Jul 2012 09:09)
ja, és szerintem kurva jó

amúgy nekem 1 normálisabb dechatlonos boxzsákom van, amit 4 éve vettünk, de teljesen jó


15-20k körül már egész elfogadhatókat látok a neten.
A közeljövőben megnézem majd dechatlonban, meg más sport nagykerben, hátha van olcsón jó minőség.

Gondolom a tied plafonra akasztós fajta, ugye?
Még nem tudom hogy azt vegyek e, vagy ilyen MMA föld talpas álló boxzsákot. (http://2.imgland.net/3QiPJQ.png) Mondjuk ez pont egy 140ezres. :D

This post was edited by Namechange on Jul 18 2012 01:19am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 18 2012 02:19am
Quote (Namechange @ Jul 18 2012 08:18am)
15-20k körül már egész elfogadhatókat látok a neten.
A közeljövőben megnézem majd dechatlonban, meg más sport nagykerben, hátha van olcsón jó minőség.

Gondolom a tied plafonra akasztós fajta, ugye?
Még nem tudom hogy azt vegyek e, vagy ilyen MMA föld talpas álló boxzsákot. (http://2.imgland.net/3QiPJQ.png) Mondjuk ez pont egy 140ezres. :D


a plafonra akasztós jobb szerintem, csak azt nehéz felrakni (súlya miatt kiszakadna ha simán befúrnád, egyéb megoldás: pl bordásfal meg nem mindenhol van)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 18 2012 02:55am
Quote (Saenchai @ 18 Jul 2012 09:09)
ja, és szerintem kurva jó

amúgy nekem 1 normálisabb dechatlonos boxzsákom van, amit 4 éve vettünk, de teljesen jó


nekem is ilyen van, de igazából nem használtam sokat, többet hülyültünk vele házibulikon, mint amennyit magamban használtam. ha valakinek konkrét elképzelései vannak vele, vagy tol valamilyen küzdősportot, akkor nagyon jó lehet, de ha csak így azt hiszed, hogy random oda fogsz járni megsorozni mint rocky (én kb. ezt hittem), akkor elég hamar meg fogod unni imo.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 18 2012 04:37am
Quote (beni @ 18 Jul 2012 10:19)
a plafonra akasztós jobb szerintem, csak azt nehéz felrakni (súlya miatt kiszakadna ha simán befúrnád, egyéb megoldás: pl bordásfal meg nem mindenhol van)


szerinted miért jobb a plafonról lógós, mint a talpas?
nekem plafonos van... kb 4-6 éve vettem a Coraban ^^
amúgy teljesen jól szolgál, bár rövid kissé. (tehát ha úgy teszem fel, hogy tudjak fejmagasságba ütni, akkor combmagasságban nem tudok rúgni...)
mostanában gondolkodtam, hogy milyenre cseréljem le.. hosszabb lógóra, vagy egy masszívan állóra?

az "egyéb megoldás: pl bordásfal" alatt mit értesz?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 18 2012 07:40am
Quote (TassassinHc @ Jul 18 2012 11:37am)
szerinted miért jobb a plafonról lógós, mint a talpas?
nekem plafonos van... kb 4-6 éve vettem a Coraban ^^
amúgy teljesen jól szolgál, bár rövid kissé. (tehát ha úgy teszem fel, hogy tudjak fejmagasságba ütni, akkor combmagasságban nem tudok rúgni...)
mostanában gondolkodtam, hogy milyenre cseréljem le.. hosszabb lógóra, vagy egy masszívan állóra?

az "egyéb megoldás: pl bordásfal" alatt mit értesz?


1. ....
2. talpast egy párszor próbáltam és kevésbé találtam stabilnak, de biztos nem véletlenül használják sok helyen
3. bordásfal + vaskeret = alkalmas hely a boxzsák lelógatására, mert nem olyan irányba terheled a dübelt, amilyen irányba el akarja amúgy is hagyni a helyét
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 18 2012 07:47am
Quote (beni @ 18 Jul 2012 15:40)
1. ....
2. talpast egy párszor próbáltam és kevésbé találtam stabilnak, de biztos nem véletlenül használják sok helyen
3. bordásfal + vaskeret = alkalmas hely a boxzsák lelógatására, mert nem olyan irányba terheled a dübelt, amilyen irányba el akarja amúgy is hagyni a helyét


hmm, elgondolkodtató. kösz.
volt bordásfalam és vaskeretem is hozzá, de húzó / tolónak használtam.
nekem úgy tűnt, hogy nincs mögötte elég hely a boxzsáknak. így az ment a plafonba.
lehet fogok venni megint bordásfalat csak kellene szereznem embert, akivel hegesztünk megint húzótolót ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev176777879801257Next
Add Reply New Topic New Poll