Quote (beni @ 18 Jul 2012 10:19)
a plafonra akasztós jobb szerintem, csak azt nehéz felrakni (súlya miatt kiszakadna ha simán befúrnád, egyéb megoldás: pl bordásfal meg nem mindenhol van)
szerinted miért jobb a plafonról lógós, mint a talpas?
nekem plafonos van... kb 4-6 éve vettem a Coraban ^^
amúgy teljesen jól szolgál, bár rövid kissé. (tehát ha úgy teszem fel, hogy tudjak fejmagasságba ütni, akkor combmagasságban nem tudok rúgni...)
mostanában gondolkodtam, hogy milyenre cseréljem le.. hosszabb lógóra, vagy egy masszívan állóra?
az "egyéb megoldás: pl bordásfal" alatt mit értesz?