Quote (SummertimeClothes @ 30 Jan 2013 19:48)
en mar egyaltalan nem emlekszem semmire, aminek tokre orulok, remelem vegre ismet fogom elvezni a csocsoket meg a kozepkori tajakat meg a #based #lannistereket meg ilyenek
csöcsök, kard, háború, mi kell még
amúgy én is már csomót felejtettem, pedig most néztem nem olyan rég
