d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev17677787980214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 3 2012 04:33am
Quote (Rawen @ 3 Dec 2012 11:26)
http://www.youtube.com/watch?v=2yj0e0r_yLI


kár hogy már nem éljük meg
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 3 2012 06:02am
Quote (Rawen @ 3 Dec 2012 11:26)
http://www.youtube.com/watch?v=2yj0e0r_yLI


:drool:
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Jan 26 2013 10:16am
elkezdtem nézni a sorozatot, eddig tetszik, most vagyok a második évad második részénél
a harmadik évad első részéről van valami információ, hazánkban mikor kezdik HBO-n?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 26 2013 10:21am
Quote (Hellbundo @ Jan 26 2013 05:16pm)
elkezdtem nézni a sorozatot, eddig tetszik, most vagyok a második évad második részénél
a harmadik évad első részéről van valami információ, hazánkban mikor kezdik HBO-n?


szerintem tavasszal valamikor, március talán
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 30 2013 01:45pm
Quote (Rawen @ 30 Jan 2013 19:42)


alig várod már, hogy had fikázhasd, hogy az új évad is milyen ratyi lett a könyvhöz képest MI
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2013 01:46pm
Quote (Nerz8 @ 30 Jan 2013 20:45)
alig várod már, hogy had fikázhasd, hogy az új évad is milyen ratyi lett a könyvhöz képest MI


yy
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 30 2013 01:47pm
Quote (Rawen @ 30 Jan 2013 19:46)
yy


átlátok én rajtad
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 30 2013 01:48pm
Quote (Nerz8 @ 30 Jan 2013 20:45)
alig várod már, hogy had fikázhasd, hogy az új évad is milyen ratyi lett a könyvhöz képest MI


en mar egyaltalan nem emlekszem semmire, aminek tokre orulok, remelem vegre ismet fogom elvezni a csocsoket meg a kozepkori tajakat meg a #based #lannistereket meg ilyenek
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 30 2013 01:50pm
Quote (SummertimeClothes @ 30 Jan 2013 19:48)
en mar egyaltalan nem emlekszem semmire, aminek tokre orulok, remelem vegre ismet fogom elvezni a csocsoket meg a kozepkori tajakat meg a #based #lannistereket meg ilyenek


csöcsök, kard, háború, mi kell még

amúgy én is már csomót felejtettem, pedig most néztem nem olyan rég :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev17677787980214Next
Add Reply New Topic New Poll