Quote (beni @ Sep 27 2012 07:49pm)
csak kisebbségi kvóta ne legyen
szerintem a női kvóta is demokráciaellenes
Quote (tevetava @ Oct 8 2012 02:26pm)
http://hvg.hu/itthon/20121008_Bajnai_visszater_Milla_oktober_23Eldöntötte Bajnai Gordon, hogy visszatér a politikába, és a 2014-es kormányváltásra készülő politikai erőket fogja támogatni - értesült a hvg.hu. Információink szerint a volt miniszterelnök a Milla október 23-i rendezvényén akarja bejelenteni mindezt. Visszatérése egyelőre megosztja az MSZP-t és az LMP-t.
discuss
személy szerint örülök neki, és a legjobb az lenne, ha létrehozna egy új pártot
This post was edited by jarabekg on Oct 8 2012 07:30am