☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
76
77
78
79
80
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 588639
Replies: 50000
Track Topic
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#771
Oct 6 2011 08:58am
Quote (N4aBz @ Oct 6 2011 03:51pm)
hosszabb nem volt?
bár mintha lett volna posztolva
mondod ezt úgy, hogy direkt img tagbe rakod...
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#772
Oct 6 2011 09:02am
Quote (beni @ Oct 6 2011 04:58pm)
mondod ezt úgy, hogy direkt img tagbe rakod...
ImTalkingIt
Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold
:
0.00
#773
Oct 6 2011 09:10am
Quote (N4aBz @ Oct 6 2011 05:02pm)
1 db / oldal kurvara nem lett volna amugy zavaro imo
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#774
Oct 6 2011 09:14am
már volt ez a homokcucc
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#775
Oct 6 2011 09:27am
Elkezdem a jogsit pár héten belül.
OMFG.
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#776
Oct 6 2011 09:28am
Quote (Smat @ Oct 6 2011 05:27pm)
Elkezdem a jogsit pár héten belül.
OMFG.
még egy ok, hogy ne vezessek.
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#777
Oct 6 2011 09:29am
Quote (N4aBz @ 6 Oct 2011 17:28)
még egy ok, hogy ne vezessek.
Pedig legalább kioltanátok egymást.
This post was edited by ElCapitano on Oct 6 2011 09:29am
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#778
Oct 6 2011 09:31am
Quote (ElCapitano @ Oct 6 2011 05:29pm)
Pedig legalább kioltanátok egymást.
bántassz
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#779
Oct 6 2011 09:46am
elforog a csap leszedtem a tekerőt meg ilyen fehér kis pöcköt róla és a fémet próbálom eltekerni mert gondoltam megszakadt a menet a fehér kis bigyóba ami a fémen volt de nem lehet eltekerni és nem is csöpög hanem már majdnem folyik és nem lehet elzárni és wat to do
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#780
Oct 6 2011 09:47am
Quote (Senee @ 6 Oct 2011 16:46)
elforog a csap leszedtem a tekerőt meg ilyen fehér kis pöcköt róla és a fémet próbálom eltekerni mert gondoltam megszakadt a menet a fehér kis bigyóba ami a fémen volt de nem lehet eltekerni és nem is csöpög hanem már majdnem folyik és nem lehet elzárni és wat to do
a csapágyakat megnézted?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
76
77
78
79
80
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact