d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev176777879805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 6 2011 08:58am
Quote (N4aBz @ Oct 6 2011 03:51pm)
hosszabb nem volt?

bár mintha lett volna posztolva


mondod ezt úgy, hogy direkt img tagbe rakod...
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 6 2011 09:02am
Quote (beni @ Oct 6 2011 04:58pm)
mondod ezt úgy, hogy direkt img tagbe rakod...


;)
Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold: 0.00
Oct 6 2011 09:10am
Quote (N4aBz @ Oct 6 2011 05:02pm)
;)


1 db / oldal kurvara nem lett volna amugy zavaro imo
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 6 2011 09:14am
már volt ez a homokcucc
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 6 2011 09:27am
Elkezdem a jogsit pár héten belül.
OMFG.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 6 2011 09:28am
Quote (Smat @ Oct 6 2011 05:27pm)
Elkezdem a jogsit pár héten belül.
OMFG.


még egy ok, hogy ne vezessek.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 6 2011 09:29am
Quote (N4aBz @ 6 Oct 2011 17:28)
még egy ok, hogy ne vezessek.


Pedig legalább kioltanátok egymást.

This post was edited by ElCapitano on Oct 6 2011 09:29am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 6 2011 09:31am
Quote (ElCapitano @ Oct 6 2011 05:29pm)
Pedig legalább kioltanátok egymást.


bántassz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 6 2011 09:46am
elforog a csap leszedtem a tekerőt meg ilyen fehér kis pöcköt róla és a fémet próbálom eltekerni mert gondoltam megszakadt a menet a fehér kis bigyóba ami a fémen volt de nem lehet eltekerni és nem is csöpög hanem már majdnem folyik és nem lehet elzárni és wat to do
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 6 2011 09:47am
Quote (Senee @ 6 Oct 2011 16:46)
elforog a csap leszedtem a tekerőt meg ilyen fehér kis pöcköt róla és a fémet próbálom eltekerni mert gondoltam megszakadt a menet a fehér kis bigyóba ami a fémen volt de nem lehet eltekerni és nem is csöpög hanem már majdnem folyik és nem lehet elzárni és wat to do


a csapágyakat megnézted?
Go Back To Magyar Topic List
Prev176777879805001Next
Closed New Topic New Poll