d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev17677787980129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 18 2011 04:24pm
MIAGECI 77 oldal???

anyátokról tudtok ennyit beszélni?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 04:25pm
Quote (bbaallaaggee @ 18 May 2011 22:24)
MIAGECI 77 oldal???

anyátokról tudtok ennyit beszélni?


Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2011 04:25pm
Quote (Smat @ May 18 2011 10:18pm)
Senki nem kíváncsi a vergődésedre, menj aludni.
Ja és ofc sirsz.


szerintem rád nem kiváncsi senki
látom a vergődés szóval még mindig nem vagy tisztában
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 18 2011 04:26pm
wtf
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 04:26pm
Quote (Rezs @ 18 May 2011 22:25)
szerintem rád nem kiváncsi senki
látom a vergődés szóval még mindig nem vagy tisztában


Elvoltam én itt magamnak, te meg bejössz osztani a kevés eszedet. Menj inkább aludni, kell a kis agyadnak a pihenés.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 18 2011 04:27pm
ne izmozzatok
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2011 04:28pm
Quote (Smat @ May 18 2011 10:26pm)
Elvoltam én itt magamnak, te meg bejössz osztani a kevés eszedet. Menj inkább aludni, kell a kis agyadnak a pihenés.


nem osztottam az észt, csak halkan megjegyeztem hogy eltakrodhatnál innen a picsába, meg hogy milyen tökjó volt amíg nem voltál itt
másrészt szerinted majd elmegyek aludni, mert te azt mondod? :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2011 04:29pm
Ne veszekedjetek :(
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 04:30pm
redeyes jöjjön vissza és válaszoljon!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 04:30pm
Quote (Rezs @ 18 May 2011 22:28)
nem osztottam az észt, csak halkan megjegyeztem hogy eltakrodhatnál innen a picsába, meg hogy milyen tökjó volt amíg nem voltál itt
másrészt szerinted majd elmegyek aludni, mert te azt mondod? :D


Lol, te gecire sírsz. Igazából leszarom a nyomorod mert buta vagy, akinek bárki bármit mond csak ugyan úgy a saját faszságát fogja szajkózni...
Másrészt szerinted majd elmegyek innen, mert te azt mondod? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17677787980129Next
Closed New Topic New Poll