d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev176777879805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 04:05pm
Quote (sylke @ Jul 31 2010 10:05pm)
jozefnek kije halt meg?


anyukája.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 31 2010 04:05pm
Quote (uberpro123 @ Aug 1 2010 12:02am)
Amikor Lac2 bepostolta hogy meghalt a testvére(R.I.P.) akkor mindenki sajnálta és nem ugatott neki senki.
Ha Jozef bepostol hasonlót akkor autokurvaanyádleszarunktebüdösgecirandom nem?


szerintem egy forumon mindenkinek szuverén joga mindenkiről véleményt alkotni,és senkinek nem kell pártatlannak lennie

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2010 04:07pm
Quote (Saenchai @ Jul 31 2010 11:05pm)
szerintem egy forumon mindenkinek szuverén joga mindenkiről véleményt alkotni,és senkinek nem kell pártatlannak lennie


azért mert ez egy fórum, attól még kéne lennie egy erkölcsi értékrendnek
legalábbis egy olyannak, hogy ha valakinek meghal az édesanjya, nem küldöm el a halálfaszára
szerintem.

This post was edited by Vismajor on Jul 31 2010 04:09pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 31 2010 04:11pm
Quote (Vismajor @ Aug 1 2010 12:07am)
azért mert ez egy fórum, attól még kéne lennie egy erkölcsi értékrendnek
legalábbis egy olyannak, hogy ha valakinek meghal az édesanjya, nem küldöm el a halálfaszára
szerintem.


én nem erről beszélek,hanem arról,hogy hadd legyen már jogom máshogy állni mindenkihez
erről a jozefes dologról lemaradtam,én most arra céloztam,hogy hadd sajnáljam már jobban mondjuk lackettőt,mint jozefet
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 04:13pm
Quote (Saenchai @ Jul 31 2010 10:11pm)
én nem erről beszélek,hanem arról,hogy hadd legyen már jogom máshogy állni mindenkihez
erről a jozefes dologról lemaradtam,én most arra céloztam,hogy hadd sajnáljam már jobban mondjuk lackettőt,mint jozefet


ez mindenkinek szíve joga, senki nem mondta hogy ne sajnáld jobban lac2-t, én is nagyon sajnáltam/om amikor megtudtam, és postolta a fórumra.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 31 2010 04:15pm
Quote (uberpro123 @ Jul 31 2010 10:13pm)
ez mindenkinek szíve joga, senki nem mondta hogy ne sajnáld jobban lac2-t, én is nagyon sajnáltam/om amikor megtudtam, és postolta a fórumra.


egyáltalán minek postol ilyet valaki egy fórumra?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 31 2010 04:15pm
Quote (uberpro123 @ Aug 1 2010 12:13am)
ez mindenkinek szíve joga, senki nem mondta hogy ne sajnáld jobban lac2-t, én is nagyon sajnáltam/om amikor megtudtam, és postolta a fórumra.


Quote (uberpro123 @ Aug 1 2010 12:02am)
Amikor Lac2 bepostolta hogy meghalt a testvére(R.I.P.) akkor mindenki sajnálta és nem ugatott neki senki.
Ha Jozef bepostol hasonlót akkor autokurvaanyádleszarunktebüdösgecirandom nem?



akkor én ezt most nem értem
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 04:18pm
Quote (Xrd @ Jul 31 2010 10:15pm)
egyáltalán minek postol ilyet valaki egy fórumra?


mindenki azt postol amit akar szerintem.

Quote (Saenchai @ Jul 31 2010 10:15pm)
akkor én ezt most nem értem


Lac2-t és jozefet egyaránt sajnálom, nem teszek különbséget, egyikkel emberrel sincs bajom, kész.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 04:20pm
Quote (sylke @ 1 Aug 2010 00:00)
inurface eddig is 30on volt


sunnymarcell
Waiting for Your Approval - 1 days, 0 hours ago

marcika te meg ne basztass már
nem leszünk barátok.


most elsírtam magam :cry:
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 31 2010 04:21pm
Quote (uberpro123 @ Jul 31 2010 10:18pm)
mindenki azt postol amit akar szerintem.



Lac2-t és jozefet egyaránt sajnálom, nem teszek különbséget, egyikkel emberrel sincs bajom, kész.


Nem az, bepostolják, és utána meg sírnak, hogy baszogatják vele, ismerik a fórumot, akkor?
Go Back To Magyar Topic List
Prev176777879805001Next
Closed New Topic New Poll