Quote (Vismajor @ Aug 1 2010 12:07am)
azért mert ez egy fórum, attól még kéne lennie egy erkölcsi értékrendnek
legalábbis egy olyannak, hogy ha valakinek meghal az édesanjya, nem küldöm el a halálfaszára
szerintem.
én nem erről beszélek,hanem arról,hogy hadd legyen már jogom máshogy állni mindenkihez
erről a jozefes dologról lemaradtam,én most arra céloztam,hogy hadd sajnáljam már jobban mondjuk lackettőt,mint jozefet