d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev17677787980410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 24 2010 09:25am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 04:20pm)
és? Engem legalább látnak és nem a pincébe vagyok bezárva. ;) :D


láthattad hogy nincs is pincénk :angry:
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 09:25am
Quote
Másrészt rég nincs vizsgám. :c Csak 1 volt egyébként is... :c


WTFLOLMÉSZAPICSÁBA????!!!!!

nemolyan drága ha hozzáveszed az általánydíjas csocsót :D én múlt héten röhögtem amúgy nagyon. kb két hónapja leszerelték az asztalokról a golyókihúzó gombot, hogy ne lehessen kiakasztani az asztalt. Valóban kicsit nehezebb volt kiakasztani, de ugyebár itt a skill, úgyh mi úgy is játszottunk :D viszont más meg mindenki leszarta csocsót, kb az a 3-4 százas volt bent az asztalban a két hónap elteltével, amit mi pár alkalommal eljátszottunk :P és most jön a poén: kb két hete visszarakták a gombokat. hát mi majd megszakadtunk a röhögéstől :D :D :D :D :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:26am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 17:25)
láthattad hogy nincs is pincénk :angry:


Fake, láttam, hogy van... :C
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:27am
Quote (SamLee @ 24 Jun 2010 17:25)
WTFLOLMÉSZAPICSÁBA????!!!!!

nemolyan drága ha hozzáveszed az általánydíjas csocsót :D én múlt héten röhögtem amúgy nagyon. kb két hónapja leszerelték az asztalokról a golyókihúzó gombot, hogy ne lehessen kiakasztani az asztalt. Valóban kicsit nehezebb volt kiakasztani, de ugyebár itt a skill, úgyh mi úgy is játszottunk :D viszont más meg mindenki leszarta  csocsót, kb az a 3-4 százas volt bent az asztalban a két hónap elteltével, amit mi pár alkalommal eljátszottunk :P  és most jön a poén: kb két hete visszarakták a gombokat. hát mi majd megszakadtunk a röhögéstől :D :D :D :D :D


Akkor is ki tudtuk akasztani. :D De am meg 200ft-os házisör @ Andersen's Pub >>>
Hangulatos n1 hely.
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 09:31am
az merre? házisör amúgy még csepelen van jó, van egy kis főzde, rizmajer a neve, van hozzá "mintabolt". klinikai eset jellegű idült alkoholisták vannak, illetve jönnek-mennek beharapnak egy felest, aztán mennek a dolgukra (el se hinnéd mennyi ilyen van csepelen), szal a közeg nem az a bármikor bejövős(bár én szeretek röhögni a jónépen :D ) viszont olyan házisörük van ,ami szerintem n1 a maga nemében. Másik szintén csepeli kult hely volt az Österbräu de sajnos az bezárt. ott volt még igen jó házi sör, meg ír vörös, meg mézes, meg.... hmmm asszem most elmegyek és hozok magamnak egy hideg sört :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:39am
Quote (SamLee @ 24 Jun 2010 17:31)
az merre? házisör amúgy még csepelen van jó, van egy kis főzde, rizmajer a neve, van hozzá "mintabolt". klinikai eset jellegű idült alkoholisták vannak, illetve jönnek-mennek beharapnak egy felest, aztán mennek a dolgukra (el se hinnéd mennyi ilyen van csepelen), szal a közeg nem az a bármikor bejövős(bár én szeretek röhögni a jónépen :D ) viszont olyan házisörük van ,ami szerintem n1 a maga nemében. Másik szintén csepeli kult hely volt az Österbräu de sajnos az bezárt. ott volt még igen jó házi sör, meg ír vörös, meg mézes, meg.... hmmm asszem most elmegyek és hozok magamnak egy hideg sört :D


Osterbrau most is van csak máshol, a II. kerben a Tölgyfa utcában. Volt már ott Bushidos rögtönzött guild tali. :D
Az Andersen's Pub meg a VIII. kerben van a Krúdy Gyula(dze) utcában, ha leszállsz a 4-es vagy 6-os villamosról, a Baross Utcánál vagy hol, ott elmész befelé a Metropolis felé és ott egy pincében, az egyik kis utcában. Az utca sarkán meg van egy sport kocsma. Btw a hely n1, hangulatos, de mindig tele van fiatalokkal. Köszönhetően az ócsó sörnek.
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 24 2010 09:40am
asszem lesz itt a tekeréshez közös nevező :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 09:57am
Quote (SamLee @ 24 Jun 2010 17:40)
asszem lesz itt a tekeréshez közös nevező :D


;D

Ja csak kell még valami jó erős de nem drága lakat, hogy a kocsma elé le tudja kötni a bringát.. ;DDDD
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 24 2010 11:50am
Bandi a hegyről report

lol ki mondta hogy csak az eleje szopatós a hegynek? :D

végig az, alig lehet pihenni és a fasz gondolta hogy ez ilyen hosszú xd

felmentem 2x2ben, de aszittem mekhalok...viszont akkor se akarom a váltómat elállítani, mert a hegyen nálunk is először geci szar volt vele menni, majd 2 hét múlva már bő 1 perccel hamarabb mentem fel a 42es tárcsával


ja meg volt egy csávó aki igen álat volt...Vélo időfutam bicóval tolta, imo osztrák kerékpáros csapatmezében volt, és én 8-9 csorogtam fel azon a részen ahol megelőzött, de a srác alsó hangon 15-16an száguldott fel mellettem...utána leszálltam a bicóról és mektörten ittam egy nagyot a kulacsomból :(

This post was edited by szabika on Jun 24 2010 11:52am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 11:53am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 19:50)
Bandi a hegyről report

lol ki mondta hogy csak az eleje szopatós a hegynek? :D

végig az, alig lehet pihenni és a fasz gondolta hogy ez ilyen hosszú xd

felmentem 2x2ben, de aszittem mekhalok...viszont akkor se akarom a váltómat elállítani, mert a hegyen nálunk is először geci szar volt vele menni, majd 2 hét múlva már bő 1 perccel hamarabb mentem fel a 42es tárcsával


ja meg volt egy csávó aki igen álat volt...Vélo időfutam bicóval tolta, imo osztrák kerékpáros csapatmezében volt, és én 8-9 csorogtam fel azon a részen ahol megelőzött, de a srác alsó hangon 15-16an száguldott fel mellettem...utána leszálltam a bicóról és mektörten ittam egy nagyot a kulacsomból :(


Cool story bro!
Go Back To Magyar Topic List
Prev17677787980410Next
Add Reply New Topic New Poll