Quote (SamLee @ 24 Jun 2010 17:31)
az merre? házisör amúgy még csepelen van jó, van egy kis főzde, rizmajer a neve, van hozzá "mintabolt". klinikai eset jellegű idült alkoholisták vannak, illetve jönnek-mennek beharapnak egy felest, aztán mennek a dolgukra (el se hinnéd mennyi ilyen van csepelen), szal a közeg nem az a bármikor bejövős(bár én szeretek röhögni a jónépen

) viszont olyan házisörük van ,ami szerintem n1 a maga nemében. Másik szintén csepeli kult hely volt az Österbräu de sajnos az bezárt. ott volt még igen jó házi sör, meg ír vörös, meg mézes, meg.... hmmm asszem most elmegyek és hozok magamnak egy hideg sört

Osterbrau most is van csak máshol, a II. kerben a Tölgyfa utcában. Volt már ott Bushidos rögtönzött guild tali.

Az Andersen's Pub meg a VIII. kerben van a Krúdy Gyula(dze) utcában, ha leszállsz a 4-es vagy 6-os villamosról, a Baross Utcánál vagy hol, ott elmész befelé a Metropolis felé és ott egy pincében, az egyik kis utcában. Az utca sarkán meg van egy sport kocsma. Btw a hely n1, hangulatos, de mindig tele van fiatalokkal. Köszönhetően az ócsó sörnek.