d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev176777879801141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 5 2011 04:04pm
Quote (vtibor @ 5 Nov 2011 22:29)
jim szerint a vilagot toltok


az kurvajó,én jókat röhögtem rajta

halamita Zoltán Miholics
A magam részéről családi ivászaton... akarom mondani programon vettem részt, úgyhogy most folytatom a fordítást. Nagyjából a felénél tartok.
4 minutes ago Favorite Retweet Reply

Merthinsub Merthinsub
by halamita
A saját részemmel készen vagyok, küldtem @halamita-nak
4 hours ago

lol buzi rl uralkodó,pedig már lenne feliratom a chuckhoz!!!4

na nembaj,de holnap már tuti lesz!

This post was edited by H4xooR on Nov 5 2011 04:10pm
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 6 2011 02:38pm
Quote (Baleee @ 5 Nov 2011 07:54)
Mekkora egy gyökér ez a Morgan..
(S05E02)


agreed.

hát,amennyire vártam,annyira volt szar. ez a Morgant most jól pofánbasznám egy szívlapáttal.
Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold: 0.00
Nov 7 2011 04:08pm
sarahnak meg pont volt ideje visszafesteni a hajat szokere uton a korhazba a gonoszhajorol :thumbsup:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 8 2011 01:23am
Quote (H4xooR @ 6 Nov 2011 22:38)
agreed.

hát,amennyire vártam,annyira volt szar. ez a Morgant most jól pofánbasznám egy szívlapáttal.


De mint valami hisztis ribanc úgy viselekedik. Mint ha azzal, hogy ő vette fel a szemüveget és ő kapta, már mindent tudna és isten lenne baze, meg sérthetetlen, aztán hisztizik, ha nem az van, amit ő akar, meg, hogy lenézik, meg ilyenek.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 8 2011 04:34am
s07 e09

annyira tudtam, tiszta obvious fordulat volt :c

pedig nora>>robin
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 8 2011 06:58am
Quote (Baleee @ Nov 5 2011 08:54am)
Mekkora egy gyökér ez a Morgan..
(S05E02)


Quote (jarabekg @ Nov 8 2011 12:34pm)
s07 e09

annyira tudtam, tiszta obvious fordulat volt :c

pedig nora>>robin

nemmintha annyira erdekelne, de csak en nem tudom hogy ilyenkor melyik sorozatrol van is szo?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 8 2011 07:57am
Quote (meatyowllegs @ 8 Nov 2011 13:58)
nemmintha annyira erdekelne, de csak en nem tudom hogy ilyenkor melyik sorozatrol van is szo?


Baleee - Chuck
jarabekg - HIMYM
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 8 2011 08:11am
Quote (H4xooR @ 8 Nov 2011 14:57)
Baleee - Chuck
jarabekg - HIMYM


ezt is megfogja kérdezni imo

how i met your mother
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 8 2011 11:34am
Psychról el is feledkeztem, közbe lement már 4 rész. Most tartok a 2.-nál, ez nagyon betegül kezdődik. :D Jó évad lesz úgy érzem. :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 8 2011 12:42pm
Quote (Baleee @ 8 Nov 2011 19:34)
Psychról el is feledkeztem, közbe lement már 4 rész. Most tartok a 2.-nál, ez nagyon betegül kezdődik. :D Jó évad lesz úgy érzem. :D


S03 is. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev176777879801141Next
Add Reply New Topic New Poll