Quote (vtibor @ 5 Nov 2011 22:29)
jim szerint a vilagot toltok
az kurvajó,én jókat röhögtem rajta
halamita Zoltán Miholics
A magam részéről családi ivászaton... akarom mondani programon vettem részt, úgyhogy most folytatom a fordítást. Nagyjából a felénél tartok.
4 minutes ago Favorite Retweet Reply
Merthinsub Merthinsub
by halamita
A saját részemmel készen vagyok, küldtem @halamita-nak
4 hours ago
lol buzi rl uralkodó,pedig már lenne feliratom a chuckhoz!!!4
na nembaj,de holnap már tuti lesz!
This post was edited by H4xooR on Nov 5 2011 04:10pm