Quote (Vismajor @ May 12 2010 02:15pm)
Én meg úgy vagyok vele, hogy magyar csapatnak/válogatottnak akárhol akármikor, egy olyan magyarnak aki xx éve nem itthon játszik és válogatottságot is lemondta mert konfliktusa volt egy fasszal, az számomra antipatikus és a szívem nem kezd el automatice kalapálni érte
De a suliban meg jó mréges voltam, azér fogalmaztam ilyen csúnyán
épp az lenne a lényeg h minnél több magyar legyen külföldön.. ezzel lehetne erősíteni a válogatott keretet...
de mint látjátok egy Gera aki Európa liga döntőt játszik nem kell a válogatottba.. A büdös Torghelle aki a nemtudomén milyen 2-3. osztályban játszik az kezdő ember..
btw az utcánkban itt gyászolnak az angolok hogy nem a Fulham nyert.. meg tegnap a pub-ban örjöngtek... : DDD