d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Zenét Hallgatsz éppen?? > Post It!
Prev176777879801744Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,202
Joined: Oct 29 2006
Gold: 139.03
Mar 29 2008 02:16pm
Bikini - Veled akarok
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 29 2008 11:58pm
Hobo Blues Band - Az Orgia
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 30 2008 12:38am
Iron Maiden - Sign of the cross
Member
Posts: 2,462
Joined: Jan 21 2008
Gold: 20.00
Mar 30 2008 01:52am
bomba
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Mar 30 2008 02:39am
Nickelson - Aquaphonic
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 30 2008 02:43am
Sziámi - Szegény Diána
hajjaj a szegény diána, mert fábul van a pinája, de még milyen kemény fából, kívül belül csupa szálka, sok pénzér se másznék rájjja, de másszék rája haláltááábooor :DDD smile.gif

köv szám:
L'art pur L'art - Jetidal

This post was edited by Baleee on Mar 30 2008 02:43am
Member
Posts: 3,295
Joined: Apr 22 2007
Gold: 0.01
Mar 30 2008 07:07am
RHCP - Wet sand
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Mar 30 2008 07:08am
Linkin park - shadow of the day.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 30 2008 07:18am
Hobo Blues Band - Kőbánya Blues

most meg: Hobo - A hetedik

This post was edited by zsansaccount on Mar 30 2008 07:36am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 30 2008 10:38am
Sonic Syndicate - Only Human

Ezek olyan szep szamokat csinalnak, meg olyan kemenyeket is. Nagyon tetszik a stilusuk.
Csak ajanlani tudom oket, ha meg nem ismerne oket vki.

Most valtott

A - Nothing

Ez is nagyon jo szam am imo.

This post was edited by kabraxis6 on Mar 30 2008 10:39am
Go Back To Magyar Topic List
Prev176777879801744Next
Closed New Topic New Poll