Quote (Oberon_os @ Sat, 10 Jan 2009, 13:22)
temp ban.

Mind1, még ma szíjjelnézek. Euscl classicban van rás sosod? Kéne egy rahedli rás... (1xhammer 4xmld ->assa-pala-ama-dru)
figyelj, van egy barbom... de majd ma este pmelek, mert úgyis játszani akarunk Rékával, nála ott a soso, elmajomkodunk egyet