d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev17677787980183Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 14 2008 05:58am
Quote (xXmateXx @ Thu, Aug 14 2008, 11:56am)
én is játszottam süni L sosojával... és szerintem is jobb 1 orb vagy egy fire is.

Én ebben nem fogok vitatkozni hogy melyik jobb és mikor, de amúgy igazad van tényleg 2soj volt a orberemen és így volt 94%ES.

A lényeg az hogy szerintem nem szar egy 10fcr 20str 86mana 16fr 99ar ring.


ha str helyett 40 life lenne ...
^^
Quote (xXmateXx @ Thu, Aug 14 2008, 12:00pm)
omg...  nem mind1 ?  20str-nyit megspórolsz amit rátudsz tenni lifera. az még sosonál is 40life..


jo de alltalaba nem kell ugyse rakni strre ^^

This post was edited by sondor on Aug 14 2008 06:02am
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Aug 14 2008 06:00am
Quote (sondor @ Thu, Aug 14 2008, 12:58pm)
ha str helyett 40 life lenne ...
^^


omg... nem mind1 ? 20str-nyit megspórolsz amit rátudsz tenni lifera. az még sosonál is 40life..

Quote (sondor @ Thu, Aug 14 2008, 12:58pm)
jo de alltalaba nem kell ugyse rakni strre ^^


egy ES fb sosonál? azért szerintem kell valamennyit..

This post was edited by xXmateXx on Aug 14 2008 06:02am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 14 2008 06:27am
Mate: szóval nem mondtam hogy szar. Azt mondtam, hogy pvp-re én nem tudok elképzelni olyan karit, amivel nem éri meg jobban egy másik, úgyszintén nem drága gyűrű (10 fcr str-life, vagy soj). De pvm-re pl L sosonak jó lehet, mivel annak infi merc > insight, szóval kell a mana, és fcr is. De hogy 200-ba kerülne... biggrin.gif
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 14 2008 06:32am
Quote (Oberon_os @ Thu, Aug 14 2008, 12:27pm)
Mate: szóval nem mondtam hogy szar. Azt mondtam, hogy pvp-re én nem tudok elképzelni olyan karit, amivel nem éri meg jobban egy másik, úgyszintén nem drága gyűrű (10 fcr str-life, vagy soj). De pvm-re pl L sosonak jó lehet, mivel annak infi merc > insight, szóval kell a mana, és fcr is. De hogy 200-ba kerülne... biggrin.gif


ha pvmre kell az fcr ott a tmc ~~
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 14 2008 06:33am
Quote (sondor @ Thu, Aug 14 2008, 02:32pm)
ha pvmre kell az fcr ott a tmc ~~

meg pub duelben is
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 14 2008 06:38am
Quote (xXmateXx @ Thu, 14 Aug 2008, 14:00)
egy ES fb sosonál? azért szerintem kell valamennyit..


torch 20 anni 20 amu 20+ shako eni es meg is van a 156 str
enyem full energys volt
nemkell strre tenni...
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Aug 14 2008 07:40am
wub.gif

Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Aug 14 2008 07:41am
Quote (iFeelAlone @ Thu, 14 Aug 2008, 15:40)
wub.gif

http://img175.imageshack.us/img175/9276/spiritwx1.jpg


~40(0) fg xD gz
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 14 2008 08:04am
Quote (iFeelAlone @ Thu, Aug 14 2008, 01:40pm)
wub.gif

http://img175.imageshack.us/img175/9276/spiritwx1.jpg




>
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Aug 14 2008 08:08am
Quote (sondor @ Thu, 14 Aug 2008, 16:04)
http://i33.tinypic.com/2lb25qd.jpg

>


Kb. egy szinten van a ketto ^^
15 15 35 112 8 monarchbol van kismillio nl-ben.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17677787980183Next
Closed New Topic New Poll