d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17687697707717725001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 28 2011 11:00am


Ekkora chillt :O :drool:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 28 2011 11:04am
ma a porzsák ürítésből visszakaptam a pár hete eltűnt alt gr gombom :love:
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 28 2011 11:07am
csak nekem baszakszik fojamatos jelegel a neptun?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 11:08am
Quote (TouchCow @ 28 Nov 2011 18:07)
csak nekem baszakszik fojamatos jelegel a neptun?


szerintem különböző egyetem különböző szerveren fut, szóval így ez nem szűkíti le annyira, nekem általában jól megy (corvinus)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 28 2011 11:14am
Quote (TouchCow @ 28 Nov 2011 18:07)
csak nekem baszakszik fojamatos jelegel a neptun?


nekem anno egy fos volt BMFen
olyanokat csinált hogy nem hittem el
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 28 2011 11:16am
Quote (Inakwo @ 28 Nov 2011 19:14)
nekem anno egy fos volt BMFen
olyanokat csinált hogy nem hittem el


BME neptun most fossá van terhelve

büdös kurva anyjukat

This post was edited by TouchCow on Nov 28 2011 11:17am
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Nov 28 2011 11:21am
Quote (TouchCow @ Nov 28 2011 05:16pm)
BME neptun most fossá van terhelve

büdös kurva anyjukat


ja, rohadjon meg a sok geci

Quote

Probléma van a Neptun rendszer infrastrukturájával.

A hiba elhárítása folyamatban van.

Elõre láthatólag 18.45 -re ismét használható lesz a Neptun rendszer.

Kérjük megértésüket.

Köszönettel: Neptun Üzemeltetés


This post was edited by kuzdithom on Nov 28 2011 11:22am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 28 2011 11:23am
Quote (kuzdithom @ 28 Nov 2011 19:21)
ja, rohadjon meg a sok geci


szemét rencer
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 28 2011 11:26am
erdekes bazur, en nem kaptam warnt smatos cigany topicban. :d
Member
Posts: 260
Joined: Nov 7 2011
Gold: 0.00
Nov 28 2011 11:28am
Quote (ecneB @ Nov 28 2011 06:26pm)
erdekes bazur, en nem kaptam warnt smatos cigany topicban. :d


SMAT CIGANY LOL
Go Back To Magyar Topic List
Prev17687697707717725001Next
Closed New Topic New Poll