Quote (TouchCow @ Nov 28 2011 05:16pm)
BME neptun most fossá van terhelve
büdös kurva anyjukat
ja, rohadjon meg a sok geci
Quote
Probléma van a Neptun rendszer infrastrukturájával.
A hiba elhárítása folyamatban van.
Elõre láthatólag 18.45 -re ismét használható lesz a Neptun rendszer.
Kérjük megértésüket.
Köszönettel: Neptun Üzemeltetés
This post was edited by kuzdithom on Nov 28 2011 11:22am