Quote (-joey- @ 6 Aug 2015 16:22)
Vicces, hogy pont te mondod, mikor te bumpolsz fel egy két napos lezárt vitát.
cp postjához szóltam hozzá, szóval még csak nem is én bumpoltam fel, np
Quote (sylke @ 6 Aug 2015 16:23)
ja, véletlenül sem azér irok mer már gecire idegesitö hogy 5 ember ugyanazt spammeli, sztem még 1x nem irtam azt hogy joeynak lenne igaza vagy hasonlo
csak kicsit nevetséges, hogy 1 napig nem ir ide, te meg beböfögsz vmi faszságot és még utána meg bepostolod hogy fáj hogy nem a tiéd az utolso szo
???????????????????
mennyire kell ehhez retardáltnak lenni :DDD
bőgsz
This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 6 2015 08:23am