Quote (Baleee @ Nov 23 2015 11:28am)
Kozmunkapalyazaton orszagosan 3.-ok lettunk.
Elso kett ket full cigany telepules volt.
Egyiknel bevezettek sajat fizetoeszkozt, amibe kapjak a kozmunka ber egy reszet. Azt csak a helyi boltban tudjak kajara elkolteni, meg talan a szamlakra, ugy talaltak ki. A bolt, meg a szolgaltato pedig utana az onkormanyzatnal bevaltja real ft-ra. Igy nem tudjak elkaszinoznim, meg kocsmazni. Vagy csak bonyolultabban.
nem hülyeség
ha meg elakarnák cserélni borra az azért egy faluban csak hamarabb kiderül
valami ilyen módon kéne elérni, hogy figyeljenek oda h a gyerek tanuljon is
mondjuk 2 falubankóval többet kap hónap végén minden gyerek által megszerzett 5-ös után a 4-es után meg 1 jár, hármasnál semmi; az egyes kettesért meg tőlük vonnak le :xd
This post was edited by Senee on Nov 23 2015 05:45am