Quote (Cpt_Ghost @ Aug 6 2015 02:34pm)
dehát joey tapasztalatai szerint nincs nagy különbség mo meg ausztria között
Ez a komment csak téged minősít, hogy mennyire nem olvastad el, amit írtam.
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 6 2015 02:34pm)
ez minden bizonnyal azt jelenti hogy nincs is, hiszen joeynek mindig igaza van
Quote (RRC @ Aug 6 2015 02:36pm)
kibaszott vasutas nyomorék
Csak nyugodtan gyerekek, hátha van még ennél is lejjebb.