d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17667677687697705001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 28 2011 08:45am
Quote (Aston @ 28 Nov 2011 15:44)
pár perce még ez ellen tiltakoztál.
füxy vallomása numero uno


a jatekra ertettem
tenyleg nem tudtam lvl8 utan
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 28 2011 08:46am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 28 2011 02:45pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57775342&f=129&p=396440649

még büszke is rá

Flood control: Please wait a short while before making another post.

anyádat


amugy nem értem hogy miért csodálkozol hogy ez warnos, sokkal kevesebbért is kaptam már warnt
+ ha ennyire sziven ütött, akkor legyen 2 sör
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 08:49am
Quote (sylke @ 28 Nov 2011 15:46)
amugy nem értem hogy miért csodálkozol hogy ez warnos, sokkal kevesebbért is kaptam már warnt
+ ha ennyire sziven ütött, akkor legyen 2 sör


te aztán tudod hogy kell egy alkesszel alkudozni :blush:

amúgy csak azért zavar, mert smat miatt kaptam részben, részedről wp igazából

amúgy ennél sokkal direktebb anyázásért nem kaptam warnt, ezért nem értem igazából (kopik a warnshieldem :/)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2011 08:49am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 28 2011 03:45pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57775342&f=129&p=396440649

még büszke is rá

Flood control: Please wait a short while before making another post.

anyádat


hát ez elég nagy buziság volt részéről

inb4 ez csak egy fórum, nem kell komolyan venni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 28 2011 08:49am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 28 2011 02:49pm)
te aztán tudod hogy kell egy alkesszel alkudozni :blush:

amúgy csak azért zavar, mert smat miatt kaptam részben, részedről wp igazából

amúgy ennél sokkal direktebb anyázásért nem kaptam warnt, ezért nem értem igazából (kopik a warnshieldem :/)


mert azokat gondolom senki sem reportolta pmben
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 28 2011 08:50am
Quote (beni @ 28 Nov 2011 16:49)
hát ez elég nagy buziság volt részéről

inb4 ez csak egy fórum, nem kell komolyan venni


Eleve bazurral nem tudom hogy lehet rosszba lenni. Nem egy kötözködős típus.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 08:51am
Quote (beni @ 28 Nov 2011 15:49)
hát ez elég nagy buziság volt részéről

inb4 ez csak egy fórum, nem kell komolyan venni


ő a sub cigánya, hűnek kell lennie a nevéhez

mondjuk amúgy tényleg nem volt szép dolog amit írtam, de smatot elnézve tipikusan olyan emberekből áll a családja, akiket gyűlölök

Quote (sylke @ 28 Nov 2011 15:49)
mert azokat gondolom senki sem reportolta pmben


gj

Quote (ElCapitano @ 28 Nov 2011 15:50)
Eleve bazurral nem tudom hogy lehet rosszba lenni. Nem egy kötözködős típus.


régen próbáltam megérteni, hogy miért utál syl, de már feladtam :lol: amúgy meg néha visszaolvasva a saját postjaimat magamat is idegesítem, azért én se vagyok teljesen normális az tuti

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Nov 28 2011 08:51am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 28 2011 08:51am
Quote (ElCapitano @ 28 Nov 2011 15:50)
Eleve bazurral nem tudom hogy lehet rosszba lenni. Nem egy kötözködős típus.


sztem nincsenek rosszban
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 28 2011 08:51am
Quote (ElCapitano @ Nov 28 2011 02:50pm)
Eleve bazurral nem tudom hogy lehet rosszba lenni. Nem egy kötözködős típus.


ugy, hogy én viszont az vagyok
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 28 2011 08:52am
Quote (sylke @ Nov 28 2011 03:51pm)
ugy, hogy én viszont az vagyok


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17667677687697705001Next
Closed New Topic New Poll