Quote (beni @ 28 Nov 2011 15:49)
hát ez elég nagy buziság volt részéről
inb4 ez csak egy fórum, nem kell komolyan venni
ő a sub cigánya, hűnek kell lennie a nevéhez
mondjuk amúgy tényleg nem volt szép dolog amit írtam, de smatot elnézve tipikusan olyan emberekből áll a családja, akiket gyűlölök
Quote (sylke @ 28 Nov 2011 15:49)
mert azokat gondolom senki sem reportolta pmben
gj
Quote (ElCapitano @ 28 Nov 2011 15:50)
Eleve bazurral nem tudom hogy lehet rosszba lenni. Nem egy kötözködős típus.
régen próbáltam megérteni, hogy miért utál syl, de már feladtam

amúgy meg néha visszaolvasva a saját postjaimat magamat is idegesítem, azért én se vagyok teljesen normális az tuti
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Nov 28 2011 08:51am