
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (BmA_BeMyAngel @ 6 Aug 2015 15:39)
nemsemmi vergődés
Invalid post specified, or post already reported.
elkéstem
tehát igy hárman elkezditek postolni hogy lol mekkora nyomorék ez a joey XD LOL TÉNYLEG IGAZAD VAN TÉNYLEG NYOMORÉK XD
és igy nyálcsorgatva egymás szájába szartok, mikor még csak nem is postol
én megértem ha egyedül gyülölködsz, tök normális meg le is szarom, de amikor 3 elbaszott szar összegyülik és egymásnak verik ki az már tiszta gáz
dehát nem értek a buzikhoz