d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17657667677687691468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 6 2015 07:34am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Aug 2015 09:45)
http://forums.d2jsp.org/images/info.png Please correct the following errors:
You must enter a message.


dehát joey tapasztalatai szerint nincs nagy különbség mo meg ausztria között
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 6 2015 07:34am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 6 2015 02:34pm)
dehát joey tapasztalatai szerint nincs nagy különbség mo meg ausztria között


ez minden bizonnyal azt jelenti hogy nincs is, hiszen joeynek mindig igaza van
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 6 2015 07:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 6 Aug 2015 15:34)
ez minden bizonnyal azt jelenti hogy nincs is, hiszen joeynek mindig igaza van


ez így van
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 6 2015 07:36am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Cpt_Ghost @ 6 Aug 2015 15:34)
dehát joey tapasztalatai szerint nincs nagy különbség mo meg ausztria között


kibaszott vasutas nyomorék
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 6 2015 07:37am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (BmA_BeMyAngel @ 6 Aug 2015 15:34)
ez minden bizonnyal azt jelenti hogy nincs is, hiszen joeynek mindig igaza van


ilyenkor amikor még mindig ezen pattogsz elökapod a faszodat és huzogatod miközben postolsz, vagy csak simán retardált vagy?
nem tudom eldönteni, kérlek segits
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2015 07:38am
Quote (sylke @ 6 Aug 2015 15:37)
ilyenkor amikor még mindig ezen pattogsz elökapod a faszodat és huzogatod miközben postolsz, vagy csak simán retardált vagy?
nem tudom eldönteni, kérlek segits


ugrik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 6 2015 07:39am
Quote (sylke @ 6 Aug 2015 15:37)
ilyenkor amikor még mindig ezen pattogsz elökapod a faszodat és huzogatod miközben postolsz, vagy csak simán retardált vagy?
nem tudom eldönteni, kérlek segits


bőgsz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 6 2015 07:39am
Quote (sylke @ Aug 6 2015 02:37pm)
ilyenkor amikor még mindig ezen pattogsz elökapod a faszodat és huzogatod miközben postolsz, vagy csak simán retardált vagy?
nem tudom eldönteni, kérlek segits


nemsemmi vergődés


Invalid post specified, or post already reported.


elkéstem

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Aug 6 2015 07:40am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 6 2015 07:46am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (BmA_BeMyAngel @ 6 Aug 2015 15:39)
nemsemmi vergődés


Invalid post specified, or post already reported.


elkéstem


tehát igy hárman elkezditek postolni hogy lol mekkora nyomorék ez a joey XD LOL TÉNYLEG IGAZAD VAN TÉNYLEG NYOMORÉK XD
és igy nyálcsorgatva egymás szájába szartok, mikor még csak nem is postol
én megértem ha egyedül gyülölködsz, tök normális meg le is szarom, de amikor 3 elbaszott szar összegyülik és egymásnak verik ki az már tiszta gáz
dehát nem értek a buzikhoz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2015 07:55am
Quote (sylke @ 6 Aug 2015 15:46)
tehát igy hárman elkezditek postolni hogy lol mekkora nyomorék ez a joey XD LOL TÉNYLEG IGAZAD VAN TÉNYLEG NYOMORÉK XD
és igy nyálcsorgatva egymás szájába szartok, mikor még csak nem is postol
én megértem ha egyedül gyülölködsz, tök normális meg le is szarom, de amikor 3 elbaszott szar összegyülik és egymásnak verik ki az már tiszta gáz
dehát nem értek a buzikhoz


irigykedsz, mert nem szállhatsz be a gay gruppenbe. te is veregetnéd nekik egy kicsit, ha ők is neked.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2015 07:55am
Go Back To Magyar Topic List
Prev17657667677687691468Next
Add Reply New Topic New Poll