Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 28 2011 02:42pm)
eddig jó véleménnyel voltam klontárról, ez nem volt flame
de azért tőled is övön aluli volt, hogy pont tolvajivadék barátunkkal folytatott beszélgetés miatt pm-ben reportolsz... mostmár tényleg be fogom hajtani rajtad azt a sört, ha már megajándékoztál +10sec floodcontrollal
-1 nap postolás, +10sec fc
simán megérte
amugy akkor lenne övön aluli, ha mondjuk 90%on lennél és ugy reportoltam volna