d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17647657667677681468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 4 2015 12:12pm
jó a topig
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 5 2015 01:45am
Quote
#1926846 zb83 [Aszfaltbetyár] 2015-08-05 02:40:35 (7 órája) - [Válasz]
Én is ausztriában élek (bécsben), két és fél éve költöztem ki és én nagyon is jól érzem magam itt.
Nem akarok belefolyni semilyen vitába, csak tényszerűen leírnám az én anyagi helyzetemet, mindenki olyan következetetést von le belőle, amilyet akar.

Ketten lakunk a barátnőmmel, csak én dolgozom, neki egyenlőre nincs munkája.
2000 nettót keresek szoftverfejlesztőként egy kis cégnél, ahol kb az utolsó vagyok a ranglétrán. még csak diplomám sincs, de értek ahhoz, amit csinálok

ebből a havi 2000-ből kijön:
-egy 40nm-es újépítésű lakás viszonylag normális helyen (705)
-rezsi víz+fűtés+áram+net kb 142
-kaja+háztartás 300-370 mikor hogy, néha egy egyszerűbb étterembe is elnézünk
-kocsi kötelező 126 (143le 2006 mazda6)
-bérlet a barátnőmnek (30) (éves bérlet 365 euró, ez szerintem pesten sem olcsóbb)
-gázolajra 230, szinte minden hétvégén megyünk a szülőkhöz, ami heti 450km-t jelent

durván 500 euro még így is megmarad, amit félre tudunk tenni, illetve abból ruházkodunk vagy fizetjük a váratlan kiadásokat. tehát, mi hangsúlyozom !ketten! megélünk 1500 nettóból úgy, hogy ebbe benne van egy nem túl kicsi autó és az albi itteni viszonylatban is drágának tekinthető. és akkor még nem számoltam a 13. 14. havi fizetéssel, ami kb +4500 egy évben.

otthonról úgy jöttem el, hogy volt vagy másfél milliónyi hitel a nyakamon, amit azóta ki tudtam fizetni.
még otthon vettem egy panelt hitelre, azt még mindig fizetem, illetve nem is én, hanem az albérlőm.

pesten dolgoztam, 230 nettót kerestem az utolsó évben


Please correct the following errors:
You must enter a message.


This post was edited by CyberPunk666 on Aug 5 2015 01:45am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 5 2015 01:48am
Quote (Baleee @ Aug 4 2015 06:09pm)
Wat, ha mas nem ptdkval ihattal volna, ot nem gondolnam eddigiek alapjan fuves tiernek.

Dobi is ott volt? Lel. Meg Juhasz, ilyeneket nem is gondoltam volna, hogy ilyen talikon megfordulnak mar manapsag.


ittunk is, de az a talalka nem igazan volt beszelgetos... en leginkabb arra emlekszem hogy a tarsasag nagyja a mortal kombaton csungott valami konzolon, aztan relative hamar hazamentunk valami elbaszott uruggyel, Juhaszt meg elhagytuk valahol az utcan ket parkolo auto kozott :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2015 02:20am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2015 02:21am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 5 2015 08:48am)
ittunk is, de az a talalka nem igazan volt beszelgetos... en leginkabb arra emlekszem hogy a tarsasag nagyja a mortal kombaton csungott valami konzolon, aztan relative hamar hazamentunk valami elbaszott uruggyel, Juhaszt meg elhagytuk valahol az utcan ket parkolo auto kozott :D


Miért nem maradtatok, én olyan 1-2 körül értem oda
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 5 2015 02:26am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 5 2015 08:48am)
ittunk is, de az a talalka nem igazan volt beszelgetos... en leginkabb arra emlekszem hogy a tarsasag nagyja a mortal kombaton csungott valami konzolon, aztan relative hamar hazamentunk valami elbaszott uruggyel, Juhaszt meg elhagytuk valahol az utcan ket parkolo auto kozott :D


Igen, sajnos emiatt nem volt éppen izgalmas a dolog, hogy végig játszott a társaság fele. Talán ezért jobb kocsmába menni, mert ott nem tud kockulni az ember.

De nem úgy volt, hogy elmentek Dopeman születésnapjára? :D Legalábbis ez volt Juhász terve, mielőtt hazamentem.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 5 2015 02:37am
Quote (-joey- @ Aug 5 2015 09:26am)
Igen, sajnos emiatt nem volt éppen izgalmas a dolog, hogy végig játszott a társaság fele. Talán ezért jobb kocsmába menni, mert ott nem tud kockulni az ember.

De nem úgy volt, hogy elmentek Dopeman születésnapjára? :D Legalábbis ez volt Juhász terve, mielőtt hazamentem.


== aztan relative hamar hazamentunk valami elbaszott uruggyel

mondjuk amikor eljottunk en ezt meg nem tudtam, de nem terveztem hogy tul sok idot eltoltok ott
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2015 02:42am
http://blog.atlatszo.hu/2015/08/380-millio-forintbol-szitja-a-gyuloletet-a-kormany-a-menekultek-ellen/

Mkkp + vastagbor plakat: 900db - 30 milla.

A mocskos bloggerek meg kutyak elcsaljak a penzt. Nem tisztessegesek ezek .

Amugy ha ezt a penzt a valodi problema megoldasara forditottak volna, pl oltoanyagok, feelugyelet, stb, akkor lehet nem itt tartana ez az egesz.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 6 2015 04:38am
Quote (Baleee @ Aug 6 2015 08:42am)
http://blog.atlatszo.hu/2015/08/380-millio-forintbol-szitja-a-gyuloletet-a-kormany-a-menekultek-ellen/

Mkkp + vastagbor plakat: 900db - 30 milla.

A mocskos bloggerek meg kutyak elcsaljak a penzt. Nem tisztessegesek ezek .

Amugy ha ezt a penzt a valodi problema megoldasara forditottak volna, pl oltoanyagok, feelugyelet, stb, akkor lehet nem itt tartana ez az egesz.


haverék nyomtatják a plakátot szintén 30 millióból
a maradék 350ből meg haverékkal építünk villát
:XD
szavazz ránk ;)
a haver haverjának is kell villa
nyomtatunk cserébe nektek GEIC EBÁVNDRLOOLK :XD:XD:XD?G plakátokat sztárfotókkal orbánról ami előtt leborulhattok :XD:XD:XD fucking plebs na mars vissza dolgozni mert ha senki se dolgozik nem lesz mit ellopni X:DF:XD:X
Go Back To Magyar Topic List
Prev17647657667677681468Next
Add Reply New Topic New Poll