d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17647657667677685001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 28 2011 08:27am
Quote (GoreKnight9 @ 28 Nov 2011 16:25)
na tessek.
szal kb folosleges acsarkodas az egesz de hat ez a hunsub mar csak ilyen ^^


de azért bemáslod mint valami sértett ovodás
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 28 2011 08:27am
Quote (Nerz8 @ 28 Nov 2011 15:22)
nagytemplom, 9 óra


debrecenben. nn kés

Quote (GoreKnight9 @ 28 Nov 2011 15:25)
na tessek.
szal kb folosleges acsarkodas az egesz de hat ez a hunsub mar csak ilyen ^^


még mindig nem fogod fel az egészet vagy továbbra is csak magyarázod a hülyeségedet?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 28 2011 08:27am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 28 2011 02:00pm)
ha mar failkodtam mindenkinek elbaszom a jatekat
[1] Click the “Click Here” button.
[2] 2
[3] 6
[4] TRUE
[5] MISSION 6
... [6] INVISIBLE
[7] HTML
[8] KEY
[9] NOT THAT SIMPLE
[10] CE
[11] INCOMPLETE .
[12] DECRYPTED
[13] LESS ADVANCED
[14] 27
[15] SHE
[16] LOOP
[17] YES IT IS
[18] 213321
[19] BR WLKS LL B HMSLF
[20] INAPPROPRIATE
[21] EQUALLY
[22] NOT A SMART PASSWORD
[23] IS RARELY FOLLOWED
[24] MAKES NO SENSE AT ALL
[25] MISSION COMPLETED
[26] ABBREVIATION
[27] JUST THE BEGINNING
[28] FRIDAY THE 13TH
[29] NOTHING
[30] A PROBLEM
[31] NNCP 4
[32] GRAY COLOR
[33] ILLUMINATI
[34] SPELLING ERROR
[35] CHEATING
[36] 3 IS MISSING
[37] THE NEXT MISSION KEY
[38] ILLITERATE
[39] YOU
[40] VACUUM
[41] MIRRORS
[42] HAVEISARE
[43] VIKTOR
[44] RECURSIVE ACRONYM
[45] PARADOX
[46] MISSION IMPOSSIBLE
[47] PIERCE
[48] BBCE
[49] NAGGING]


Quote (GoreKnight9 @ Nov 28 2011 02:03pm)
igazan nincsmit
[1] Click the “Click Here” button.
[2] 2
[3] 6
[4] TRUE
[5] MISSION 6
... [6] INVISIBLE
[7] HTML
[8] KEY
[9] NOT THAT SIMPLE
[10] CE
[11] INCOMPLETE .
[12] DECRYPTED
[13] LESS ADVANCED
[14] 27
[15] SHE
[16] LOOP
[17] YES IT IS
[18] 213321
[19] BR WLKS LL B HMSLF
[20] INAPPROPRIATE
[21] EQUALLY
[22] NOT A SMART PASSWORD
[23] IS RARELY FOLLOWED
[24] MAKES NO SENSE AT ALL
[25] MISSION COMPLETED
[26] ABBREVIATION
[27] JUST THE BEGINNING
[28] FRIDAY THE 13TH
[29] NOTHING
[30] A PROBLEM
[31] NNCP 4
[32] GRAY COLOR
[33] ILLUMINATI
[34] SPELLING ERROR
[35] CHEATING
[36] 3 IS MISSING
[37] THE NEXT MISSION KEY
[38] ILLITERATE
[39] YOU
[40] VACUUM
[41] MIRRORS
[42] HAVEISARE
[43] VIKTOR
[44] RECURSIVE ACRONYM
[45] PARADOX
[46] MISSION IMPOSSIBLE
[47] PIERCE
[48] BBCE
[49] NAGGING]


Quote (Nerz8 @ Nov 28 2011 02:26pm)
egyébként meg szerintem sem baszta el senkinek a szórakozását... egyszer belinkelte, simán át lehet rajta siklani.

nem kezdte el spammelni a megoldásokat itt 3 oldalon keresztül.


DE AZÉRT PROBÁLKOZOTT VELE : DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 28 2011 08:28am
Quote (sylke @ 28 Nov 2011 15:27)
DE AZÉRT PROBÁLKOZOTT VELE : DDDDDDDDDDDD


hát akkor neki bizony a
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 28 2011 08:29am
Quote (Nerz8 @ 28 Nov 2011 15:26)
egyébként meg szerintem sem baszta el senkinek a szórakozását... egyszer belinkelte, simán át lehet rajta siklani.

nem kezdte el spammelni a megoldásokat itt 3 oldalon keresztül.


amugy megegyszer belinkeltem de teljesen mindegy ahogy beni is mondta nem doltek be az amator trukknek
sylnek meg astonnak tokmindegy mit csinalok

Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2011 08:32am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 28 2011 03:29pm)
amugy megegyszer belinkeltem de teljesen mindegy ahogy beni is mondta nem doltek be az amator trukknek
sylnek meg astonnak tokmindegy mit csinalok


szerintem az a lényeg, hogy beírod, hogy lvl13-nál jársz ... a megoldókulcs alapján :zzz:
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 28 2011 08:33am
Quote (beni @ 28 Nov 2011 15:32)
szerintem az a lényeg, hogy beírod, hogy lvl13-nál jársz ... a megoldókulcs alapján :zzz:


sztm. jön mindenkinek egy mekcsikennel
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 08:35am
csalódtam klontárban, de főleg sylben, megwarnoltattak, ráadásul egy ilyen jelentéktelen gerinctelen alakért, mint smat. szerintem a véleménnyilvánítás szabályozása az, hogy ezért ( http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59344896&f=129&p=396327941#p396327941 + http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59118042&f=129&p=395039944#p395039944 ) warnt kaptam. nem anyáztam, csak leírtam, hogy remélem mi fog vele történni. a másodikért meg egyszerűen nevetséges, légyszíves magyarázd meg nekem lomtárkám, hogy abban mi volt a flame? (az első se volt az, de valamennyire meg tudom érteni, hogy annak vélted, mert képtelen vagy különbséget tenni a flame és a szólásszabadság között)

/cry
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 28 2011 08:35am


Quote (beni @ 28 Nov 2011 15:32)
szerintem az a lényeg, hogy beírod, hogy lvl13-nál jársz ... a megoldókulcs alapján :zzz:


csaltam
rohadjak meg.

Quote (Aston @ 28 Nov 2011 15:33)
sztm. jön mindenkinek egy mekcsikennel


ha talalkozunk irl meg is hivhatlak! :~)

This post was edited by GoreKnight9 on Nov 28 2011 08:36am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 28 2011 08:36am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Nov 2011 15:35)
csalódtam klontárban, de főleg sylben, megwarnoltattak, ráadásul egy ilyen jelentéktelen gerinctelen alakért, mint smat. szerintem a véleménnyilvánítás szabályozása az, hogy ezért ( http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59344896&f=129&p=396327941#p396327941 + http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59118042&f=129&p=395039944#p395039944 ) warnt kaptam. nem anyáztam, csak leírtam, hogy remélem mi fog vele történni. a másodikért meg egyszerűen nevetséges, légyszíves magyarázd meg nekem lomtárkám, hogy abban mi volt a flame? (az első se volt az, de valamennyire meg tudom érteni, hogy annak vélted, mert képtelen vagy különbséget tenni a flame és a szólásszabadság között)

/cry


én már meg sem szólalok akkor.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17647657667677685001Next
Closed New Topic New Poll