Quote (ace07 @ 23 Nov 2015 11:00)
Itt még nem láttam cigányt :)
/e ja, hogy az iskolába járó cigányokat számolgatják, azért abba remélem belegondoltak, hogy 90% nem jár iskolába.
????
Bizonyos evig koteles. Ha nem jar, nem kap segelyt az anyja-apja (nem hivjak be kozmunkara, nem kap egyeb tamogatasokat), nem tudom mirol beszelsz. Ironikus beszolasnak is faszsag volt.
Egyebkent vagom, itt a falunkban is szerintem kb 70-30 % az arany az alsosoknal.