d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17637647657667674765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 23 2015 04:03am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 23 2015 11:01am)
En vagyok az itteni tarsadalom ciganya


es hany gyereked van eddig? (szamold ki azt is 90% conf.levellel hogy potencialisan hany lehet amirol nem tudsz)
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 23 2015 04:17am
Quote (SummertimeClothes @ 23 Nov 2015 11:01)
En vagyok az itteni tarsadalom ciganya


same here
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 23 2015 04:26am
Quote (ace07 @ 23 Nov 2015 12:17)
same here


De te dolgozol, nem?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 23 2015 04:35am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 23 2015 11:26am)
De te dolgozol, nem?


a ciganyok nem? :^)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 23 2015 04:40am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 23 2015 10:35am)
a ciganyok nem? :^)


a magyarok már nem veszik fel őket inkább sehova de a gyerekek attól még éhesek úgyhogy el kell venni a másét ha tetszik ha nem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 23 2015 04:48am
Quote (Senee @ Nov 23 2015 11:40am)
a magyarok már nem veszik fel őket inkább sehova de a gyerekek attól még éhesek úgyhogy el kell venni a másét ha tetszik ha nem


Az a franya iphone 6s is kell mindnek hogy erjenek valamit.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 23 2015 04:48am
Quote (Senee @ Nov 23 2015 11:40am)
a magyarok már nem veszik fel őket inkább sehova de a gyerekek attól még éhesek úgyhogy el kell venni a másét ha tetszik ha nem


A gyerek ugyanúgy éhes és ruhátlan marad, hiába emeled fel a segélyt az egekig.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 23 2015 04:51am
Quote (Senee @ Nov 23 2015 12:40pm)
a magyarok már nem veszik fel őket inkább sehova de a gyerekek attól még éhesek úgyhogy el kell venni a másét ha tetszik ha nem


ez nettó faszság
aki dolgozni akar, az mindig talál rá lehetőséget
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 23 2015 04:54am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Nov 2015 11:26)
De te dolgozol, nem?


ja, de ha megunnám több mint egy évig havi 2 milla lenne a segély :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 23 2015 04:57am
Quote (ace07 @ 23 Nov 2015 11:00)
Itt még nem láttam cigányt :)


/e ja, hogy az iskolába járó cigányokat számolgatják, azért abba remélem belegondoltak, hogy 90% nem jár iskolába.


????

Bizonyos evig koteles. Ha nem jar, nem kap segelyt az anyja-apja (nem hivjak be kozmunkara, nem kap egyeb tamogatasokat), nem tudom mirol beszelsz. Ironikus beszolasnak is faszsag volt.

Egyebkent vagom, itt a falunkban is szerintem kb 70-30 % az arany az alsosoknal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17637647657667674765Next
Add Reply New Topic New Poll