Quote (-joey- @ 4 Aug 2015 19:05)
Ő volt az egyetlen ember, akivel egy szót nem váltottam köszönésen kívül, de szerintem nem sok közös témánk lett volna. Arra emlékszem, hogy megjött, kurva hangos volt, és minden második mondata netes szleng, aztán betépett és aludt, amíg el nem mentem. A többiekkel (Döbi, Tomi, PTDK, Juhász, Tacskó) amúgy elvoltam, ha picit visszafogottnak tűntem az emberek szemében, az leginkább amiatt volt, hogy sok emberrel először találkoztam, és nálam ilyenkor ez a standard, a másik meg az, hogy én inkább ilyen "sör-feles" ember vagyok, viszont a társaság zöme füvezett, és így nem nagyon tudtam feloldódni ivópartner híján.
Wat, ha mas nem ptdkval ihattal volna, ot nem gondolnam eddigiek alapjan fuves tiernek.
Dobi is ott volt? Lel. Meg Juhasz, ilyeneket nem is gondoltam volna, hogy ilyen talikon megfordulnak mar manapsag.