d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17637647657667671468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 11:09am
Quote (-joey- @ 4 Aug 2015 19:05)
Ő volt az egyetlen ember, akivel egy szót nem váltottam köszönésen kívül, de szerintem nem sok közös témánk lett volna. Arra emlékszem, hogy megjött, kurva hangos volt, és minden második mondata netes szleng, aztán betépett és aludt, amíg el nem mentem. A többiekkel (Döbi, Tomi, PTDK, Juhász, Tacskó) amúgy elvoltam, ha picit visszafogottnak tűntem az emberek szemében, az leginkább amiatt volt, hogy sok emberrel először találkoztam, és nálam ilyenkor ez a standard, a másik meg az, hogy én inkább ilyen "sör-feles" ember vagyok, viszont a társaság zöme füvezett, és így nem nagyon tudtam feloldódni ivópartner híján.


Wat, ha mas nem ptdkval ihattal volna, ot nem gondolnam eddigiek alapjan fuves tiernek.

Dobi is ott volt? Lel. Meg Juhasz, ilyeneket nem is gondoltam volna, hogy ilyen talikon megfordulnak mar manapsag.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 4 2015 11:12am
Quote (anyd @ Aug 4 2015 06:02pm)
Te amugy mit melózol? Tudsz németül? és ha igen, tudtál amikor kimentél?


jelenleg barban dolgozom es felszolgalokent, heti 40 oraban, ami szerencsere tenyleg ennyi, nem tobb, a penz is jo ehhez kepes (1700-1800)
jovore egy sajat helyet akarunk nyitni unokabatyammal, addig pedig ez a melo tokeletes, csak el kell adni az otthoni hazakat, gondoltam arra is hogy tanuljak itt, de nem lennek mar kepes konyvek felett ulni orakat
nemet eleg gyengen ment mikor kijottem, azota csak javul, mostmar egesz jol elbeszelgetek szerintem
na meg ugye meg van 1-2 dolog amibol jon 1 kis penz 8D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 11:13am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 4 Aug 2015 19:12)
jelenleg barban dolgozom es felszolgalokent, heti 40 oraban, ami szerencsere tenyleg ennyi, nem tobb, a penz is jo ehhez kepes (1700-1800)
jovore egy sajat helyet akarunk nyitni unokabatyammal, addig pedig ez a melo tokeletes, csak el kell adni az otthoni hazakat, gondoltam arra is hogy tanuljak itt, de nem lennek mar kepes konyvek felett ulni orakat
nemet eleg gyengen ment mikor kijottem, azota csak javul, mostmar egesz jol elbeszelgetek szerintem
na meg ugye meg van 1-2 dolog amibol jon 1 kis penz 8D


Kurvalkodsz, MI
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 11:18am



420 a papoknak :~)

Nem a tomjen lesz az egyetlen, amit elfustolnek.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 4 2015 11:23am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 4 Aug 2015 18:12)
jelenleg barban dolgozom es felszolgalokent, heti 40 oraban, ami szerencsere tenyleg ennyi, nem tobb, a penz is jo ehhez kepes (1700-1800)
jovore egy sajat helyet akarunk nyitni unokabatyammal, addig pedig ez a melo tokeletes, csak el kell adni az otthoni hazakat, gondoltam arra is hogy tanuljak itt, de nem lennek mar kepes konyvek felett ulni orakat
nemet eleg gyengen ment mikor kijottem, azota csak javul, mostmar egesz jol elbeszelgetek szerintem
na meg ugye meg van 1-2 dolog amibol jon 1 kis penz 8D


rezsoke
letiltottal fbn
pedig most mar tudnank talalkozni is
kosz
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 11:40am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Aug 2015 19:23)
rezsoke
letiltottal fbn
pedig most mar tudnank talalkozni is
kosz


Biztos a balnafasza tele volt mar veled.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 11:46am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 12:01pm
Quote (-joey- @ Aug 4 2015 06:06pm)
Nem vettem észre különbséget.


te bajod
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 4 2015 12:02pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 4 2015 07:01pm)
te bajod


Minden bizonnyal.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 12:10pm
Quote (-joey- @ Aug 4 2015 07:02pm)
Minden bizonnyal.


asdfg
Go Back To Magyar Topic List
Prev17637647657667671468Next
Add Reply New Topic New Poll