d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17627637647657664765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 23 2015 02:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Nov 2015 10:28)
komárom, nem igazán látok problémát, de amióta átkerült az ember a felsőoktatásba a közoktatásból nem is nagyon találkozik cigányokkal, igazából az utóbbi fél évben találkoztam a városban két cigánnyal összesen, de őket meg amúgy is ismerem és jó arcok


A kandó jószefvárosi telephelye miatt tele van a környék cigánnyal, de a diákok között én egyet sem láttam, maximum 1 volt aki határeset, de nem biztos, hogy az.
Mondjuk a portások be se engedik őket, szóval lehet járt volna ide, csak tolvajnak nézték xd
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 23 2015 03:00am
Quote (Taszilo.^ @ 23 Nov 2015 09:06)
nem nyitok neki uj topikot, cserebe majd spammolom a poe topikba a faszsagokat oke? oke

https://www.netbulvar.eu/dobbenetes-adatok-cigany-nepessegrobbanas-szamai/

hol laksz, en mennyire gondolod a ciganykerdest problemanak? (arra a kerdesre, hogy hol laksz, akar %-kal is valaszolhatsz)


Itt még nem láttam cigányt :)


/e ja, hogy az iskolába járó cigányokat számolgatják, azért abba remélem belegondoltak, hogy 90% nem jár iskolába.

This post was edited by ace07 on Nov 23 2015 03:02am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 23 2015 03:03am
Quote (Taszilo.^ @ 23 Nov 2015 09:06)
nem nyitok neki uj topikot, cserebe majd spammolom a poe topikba a faszsagokat oke? oke

https://www.netbulvar.eu/dobbenetes-adatok-cigany-nepessegrobbanas-szamai/

hol laksz, en mennyire gondolod a ciganykerdest problemanak? (arra a kerdesre, hogy hol laksz, akar %-kal is valaszolhatsz)


Vas megye es anno rengeteg cigannyal jartam egy alt. suliba.

Iszonyu problemas kisebbseg volt, pedig a bajkeveroket igyekeztek kulon osztalyokba rakni, es nagyon jo tanaraink is voltak.

Az ott toltott eveim alatt egy evfolyamtarsam letartoztattak huszonikszrendbeli rablasert, par alattam jaro sracot egy hajlektalan faszi felgyujtasaert, es egy evfolyamtarsam hugat - aki Ausztriaban dolgozott prostikent - megoltek.

Anno haragudtam rajuk, most inkabb sajnalom oket, es magunkat, hogy az integracios kiserletek ennyire csufos kudarcot vallottak.

Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 23 2015 03:07am
Quote (Taszilo.^ @ Nov 23 2015 09:06am)
nem nyitok neki uj topikot, cserebe majd spammolom a poe topikba a faszsagokat oke? oke

https://www.netbulvar.eu/dobbenetes-adatok-cigany-nepessegrobbanas-szamai/

hol laksz, en mennyire gondolod a ciganykerdest problemanak? (arra a kerdesre, hogy hol laksz, akar %-kal is valaszolhatsz)


szerintem fogadjuk be a menekulteket es telepitsuk a ciganyokat sziriaba kis grofot meg tegyuk meg sziria kiralyava
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 23 2015 03:08am
bp
altalanosban volt 1, nem volt eltanulo, magatartasa se volt 5os :D
gimnaziumba alig alig volt
lakas kornyeken nincs
ha lehetne rajuk buntetlenul vadaszni, vennek egy ak47est
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 23 2015 03:08am
Quote (josheide @ 23 Nov 2015 10:03)
Vas megye es anno rengeteg cigannyal jartam egy alt. suliba.

Iszonyu problemas kisebbseg volt, pedig a bajkeveroket igyekeztek kulon osztalyokba rakni, es nagyon jo tanaraink is voltak.

Az ott toltott eveim alatt egy evfolyamtarsam letartoztattak huszonikszrendbeli rablasert, par alattam jaro sracot egy hajlektalan faszi felgyujtasaert, es egy evfolyamtarsam hugat - aki Ausztriaban dolgozott prostikent - megoltek.

Anno haragudtam rajuk, most inkabb sajnalom oket, es magunkat, hogy az integracios kiserletek ennyire csufos kudarcot vallottak.


wtf ez melyik suli volt?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 23 2015 03:09am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 23 Nov 2015 10:08)
bp
altalanosban volt 1, nem volt eltanulo, magatartasa se volt 5os :D
gimnaziumba alig alig volt
lakas kornyeken nincs
ha lehetne rajuk buntetlenul vadaszni, vennek egy ak47est


step 1: vegyel egy akt
step 2: szavazz a jobbikra
??
enjoy
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 23 2015 03:12am
Quote (josheide @ 23 Nov 2015 11:09)
step 1: vegyel egy akt
step 2: szavazz a jobbikra
??
enjoy


???

KISKUTYAAAAAAAA


Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 23 2015 03:14am
Quote (ace07 @ 23 Nov 2015 10:08)
wtf ez melyik suli volt?


A Bercsenyi. Amit elfelejtettem, joparszor voltak kinn a rendorok is.

Volt hogy osszeszolalkozott egy 8. osztalyos sraccal vmi alsobbeves cigany gyerek. Elkezdtek verekedni az udvaron, de a tanarok szetszedtek oket.

A cigany srac osszeszedte par haverjat, es a kov szunetben meglatogattak.

2 ujja tort el es a fejet is nagyon csunyan szetvertek. Allitolag meg akkor is rugtak mikor mar a foldon volt.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 23 2015 04:01am
En vagyok az itteni tarsadalom ciganya
Go Back To Magyar Topic List
Prev17627637647657664765Next
Add Reply New Topic New Poll