Quote (Taszilo.^ @ 23 Nov 2015 09:06)
Vas megye es anno rengeteg cigannyal jartam egy alt. suliba.
Iszonyu problemas kisebbseg volt, pedig a bajkeveroket igyekeztek kulon osztalyokba rakni, es nagyon jo tanaraink is voltak.
Az ott toltott eveim alatt egy evfolyamtarsam letartoztattak huszonikszrendbeli rablasert, par alattam jaro sracot egy hajlektalan faszi felgyujtasaert, es egy evfolyamtarsam hugat - aki Ausztriaban dolgozott prostikent - megoltek.
Anno haragudtam rajuk, most inkabb sajnalom oket, es magunkat, hogy az integracios kiserletek ennyire csufos kudarcot vallottak.