d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17627637647657661468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 4 2015 10:42am
Quote (beni @ Aug 4 2015 05:37pm)
nálatok is zárva vannak a boltok vasárnap

fuckthisshit


vannak a varosban nonstop boltok, csak tudni kell merre 8D
de nalam alapbol mindig van betarazva pia, a pubok meg kocsmak meg amugyis nyitva vannak
hol itt a problem
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 4 2015 10:47am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 4 2015 05:37pm)
nem is azert irtam, csak gondoltam beirom az eddigi tapasztalataimat, ha mar a szeretett varosban lakom, amirol szo volt eppen
en imadok itt elni


Ha van kedved, egy sörre találkozhatunk majd, amikor nem csak jövök-megyek, hanem 2-3 napot vagyok.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 10:53am
enis szivesen kiköltöznék de diplomával derogálna nem diplomás munkát csinálni :c

meg előtte még kéne a német felsőfok ami még vagy 1 év, és akkor talán kapnék gépészmérnök melót de szerintem a csöves bevándorlóknak nem szivesen osztogatják az ilyen munkákat
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 4 2015 10:55am
Quote (-joey- @ Aug 4 2015 05:47pm)
Ha van kedved, egy sörre találkozhatunk majd, amikor nem csak jövök-megyek, hanem 2-3 napot vagyok.


Sima, majd irj pmet ha igy alakul aztan megihatunk egy 5 literes hengert a kedvenc helyemen :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 4 2015 10:57am
Quote (-joey- @ Aug 4 2015 04:25pm)
Csak ismételni tudom magam: segghülye vagy sajnos.


ti multkor nem együtt buliztatok Tominál? megnéztem volna ezt élőben, csak sajnos késve értem oda és már csak 3-4en voltunk :(
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 10:58am
Quote (anyd @ Aug 4 2015 05:57pm)
ti multkor nem együtt buliztatok Tominál? megnéztem volna ezt élőben, csak sajnos késve értem oda és már csak 3-4en voltunk :(


élőben mindig sokkal kulturáltabb az ember mint az interneten
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 4 2015 11:02am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 4 2015 05:55pm)
Sima, majd irj pmet ha igy alakul aztan megihatunk egy 5 literes hengert a kedvenc helyemen :D


Te amugy mit melózol? Tudsz németül? és ha igen, tudtál amikor kimentél?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 4 2015 11:05am
Quote (anyd @ Aug 4 2015 05:57pm)
ti multkor nem együtt buliztatok Tominál? megnéztem volna ezt élőben, csak sajnos késve értem oda és már csak 3-4en voltunk :(


Ő volt az egyetlen ember, akivel egy szót nem váltottam köszönésen kívül, de szerintem nem sok közös témánk lett volna. Arra emlékszem, hogy megjött, kurva hangos volt, és minden második mondata netes szleng, aztán betépett és aludt, amíg el nem mentem. A többiekkel (Döbi, Tomi, PTDK, Juhász, Tacskó) amúgy elvoltam, ha picit visszafogottnak tűntem az emberek szemében, az leginkább amiatt volt, hogy sok emberrel először találkoztam, és nálam ilyenkor ez a standard, a másik meg az, hogy én inkább ilyen "sör-feles" ember vagyok, viszont a társaság zöme füvezett, és így nem nagyon tudtam feloldódni ivópartner híján.

This post was edited by -joey- on Aug 4 2015 11:06am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Aug 4 2015 11:06am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 4 2015 06:58pm)
élőben mindig sokkal kulturáltabb az ember mint az interneten


Már aki :-D
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 4 2015 11:06am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 4 2015 05:58pm)
élőben mindig sokkal kulturáltabb az ember mint az interneten


Nem vettem észre különbséget.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17627637647657661468Next
Add Reply New Topic New Poll