Quote (anyd @ Aug 4 2015 05:57pm)
ti multkor nem együtt buliztatok Tominál? megnéztem volna ezt élőben, csak sajnos késve értem oda és már csak 3-4en voltunk :(
Ő volt az egyetlen ember, akivel egy szót nem váltottam köszönésen kívül, de szerintem nem sok közös témánk lett volna. Arra emlékszem, hogy megjött, kurva hangos volt, és minden második mondata netes szleng, aztán betépett és aludt, amíg el nem mentem. A többiekkel (Döbi, Tomi, PTDK, Juhász, Tacskó) amúgy elvoltam, ha picit visszafogottnak tűntem az emberek szemében, az leginkább amiatt volt, hogy sok emberrel először találkoztam, és nálam ilyenkor ez a standard, a másik meg az, hogy én inkább ilyen "sör-feles" ember vagyok, viszont a társaság zöme füvezett, és így nem nagyon tudtam feloldódni ivópartner híján.
This post was edited by -joey- on Aug 4 2015 11:06am