d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17617627637647654765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 23 2015 01:40am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Nov 2015 09:34)
:D


Most mi a bajod? elmondta, hogy mi a neve és remélte, hogy élveztem az első videóját.
Szerinted akkor mi a bemutatkozás, ha nem ez? Ráadásul szeretnék is rá ezek után jó benyomást tenni, ha már ilyen udvarias volt.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2015 01:41am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Nov 2015 08:40)
Most mi a bajod? elmondta, hogy mi a neve és remélte, hogy élveztem az első videóját.
Szerinted akkor mi a bemutatkozás, ha nem ez? Ráadásul szeretnék is rá ezek után jó benyomást tenni, ha már ilyen udvarias volt.


:unsure:
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Nov 23 2015 01:42am
agypénisz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 23 2015 01:46am
Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ 23 Nov 2015 09:42)
agypénisz


vesevagina
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 23 2015 01:47am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 23 2015 01:54am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 23 2015 02:01am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Nov 2015 09:30)
Nem akarom tudni, hogy ezt most komolyan írtad-e.




Nekem sem jön be az öklözéses cucc, csak ez így kellett reggelre a subra.
csak fahrii nőjének meg egy másiknak a bemutatkozóját néztem meg, hogy milyen ez az eftévé.
Fahrii dollyja szerintem nagyon nem szép, de volt egy másik csaj, annak olyan arca és teste volt, hogy muszáj voltam megnézni a bemutatkozását.


:D
Melyik volt?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 23 2015 02:06am
nem nyitok neki uj topikot, cserebe majd spammolom a poe topikba a faszsagokat oke? oke

https://www.netbulvar.eu/dobbenetes-adatok-cigany-nepessegrobbanas-szamai/

hol laksz, en mennyire gondolod a ciganykerdest problemanak? (arra a kerdesre, hogy hol laksz, akar %-kal is valaszolhatsz)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2015 02:28am
Quote (Taszilo.^ @ 23 Nov 2015 09:06)
nem nyitok neki uj topikot, cserebe majd spammolom a poe topikba a faszsagokat oke? oke

https://www.netbulvar.eu/dobbenetes-adatok-cigany-nepessegrobbanas-szamai/

hol laksz, en mennyire gondolod a ciganykerdest problemanak? (arra a kerdesre, hogy hol laksz, akar %-kal is valaszolhatsz)


komárom, nem igazán látok problémát, de amióta átkerült az ember a felsőoktatásba a közoktatásból nem is nagyon találkozik cigányokkal, igazából az utóbbi fél évben találkoztam a városban két cigánnyal összesen, de őket meg amúgy is ismerem és jó arcok
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 23 2015 02:29am
Quote (Taszilo.^ @ Nov 23 2015 09:06am)
nem nyitok neki uj topikot, cserebe majd spammolom a poe topikba a faszsagokat oke? oke

https://www.netbulvar.eu/dobbenetes-adatok-cigany-nepessegrobbanas-szamai/

hol laksz, en mennyire gondolod a ciganykerdest problemanak? (arra a kerdesre, hogy hol laksz, akar %-kal is valaszolhatsz)


Ilyenkor mindig belegondolok, hogy milyen fasza helyzet ez, hogy magyar ember azért dolgozik, hogy az adójából fenntartsa a cigányokat.

Go Back To Magyar Topic List
Prev17617627637647654765Next
Add Reply New Topic New Poll