Quote (CyberPunk666 @ 23 Nov 2015 09:30)
Nem akarom tudni, hogy ezt most komolyan írtad-e.
Nekem sem jön be az öklözéses cucc, csak ez így kellett reggelre a subra.
csak fahrii nőjének meg egy másiknak a bemutatkozóját néztem meg, hogy milyen ez az eftévé.
Fahrii dollyja szerintem nagyon nem szép, de volt egy másik csaj, annak olyan arca és teste volt, hogy muszáj voltam megnézni a bemutatkozását.

Melyik volt?