Quote (CyberPunk666 @ Aug 4 2015 05:24pm)
Meg aztán meddig tart hazajönni és megvenni egy havi piaadagot :D
Bécs nincs messze...
unokabatyam recepcios hotelben, keres havi 1600 eurot, baratnoje tanul es mellette dolgozik ~ 1800 eurot keres ha jol tudom (konkretan ra sem kerdeztem hogy mit, mert nem birom es le is szarom)
13. keruletben kulvarosban laknak, hegyekre kilatassal a teraszrol egy 68m2-es lakasban tok nyugodt helyen, havi 700 euroert, 2 kocsi, minden honapban ruha vasarlas, minden heten 3x etteremben eves, konditerem, hozza feherje meg minden szar minden honapban, kocsival meloba jarkalas, meg csomo extra dolog ami nem olcso
3x mennek nyaralni egy evben, wellnesezni eddig az evben voltak vagy 6x es meg felrerakni is tudnak
egy _recepcios_ allassal es amellett, hogy tanul a baratnoje
Quote (beni @ Aug 4 2015 05:24pm)
Amúgy én is rohadtul kiköltöznék, de egész jó a fizum meg az állásom...de maga a magyar valóság eléggé lehangoló.
gyere Beni, megyunk sorozni minden hetvegen
This post was edited by XxPiTyUkAxX on Aug 4 2015 10:34am