Quote (fahrii @ 23 Nov 2015 09:28)
Elég sokat beszélgetnek a lányokkal, a film végére teljesen belsőséges lesz a viszonyod a lányokkal (és nem azért mert előtted fordította ki magát a pináján keresztül), szóval még szép hogy elköszön :)
A kis dolly :~~~)
Nem akarom tudni, hogy ezt most komolyan írtad-e.
Quote (llllllllllll @ 23 Nov 2015 09:29)
Nekem ez az oklozos dolog valamiert alapbol nem jon be
De az ilyen beszelgeteseket szeretem
Foleg amikor valami hc scene elott arrol mesel, hogy uj eletet szeretne kezdeni, jobban csinalni mint eddig, etc
Nekem sem jön be az öklözéses cucc, csak ez így kellett reggelre a subra.
csak fahrii nőjének meg egy másiknak a bemutatkozóját néztem meg, hogy milyen ez az eftévé.
Fahrii dollyja szerintem nagyon nem szép, de volt egy másik csaj, annak olyan arca és teste volt, hogy muszáj voltam megnézni a bemutatkozását.
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 23 2015 01:32am