d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17607617627637644765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 23 2015 12:28am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Nov 2015 01:27)
fahrii kurvajól néz ki, simán alfa+ és közben meg nem is a top csajok jönnek be neki, legalább 3 tierrel lejjebbről válogat, mint ahol ő van és még így sem keféli halálra magát.
hogyan lehetséges ez?


Azért ez túlzás.
És ne mond h nem izgató amikor egy 150 centi 40 kiló kiscsaj öklözi magát. Vagy te a toptier lo fejű lanyaimra utaltál?

Am én az okokat a hátizsákom cipzárja körül keresném.

This post was edited by fahrii on Nov 23 2015 12:35am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 23 2015 12:39am
Quote (fahrii @ Nov 23 2015 07:28am)
Azért ez túlzás.
És ne mond h nem izgató amikor egy 150 centi 40 kiló kiscsaj öklözi magát. Vagy te a toptier lo fejű lanyaimra utaltál?

Am én az okokat a hátizsákom cipzárja körül keresném.


Mitöl izgatobb mint amikor egy 170 centis leanyzo öklözi magat?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 23 2015 12:45am
Quote (Karan2_Returned @ 23 Nov 2015 08:39)
Mitöl izgatobb mint amikor egy 170 centis leanyzo öklözi magat?


Mivel arányaiban igy azt jelenti h a kisebbiknek nagyobb a pinája. Igazabol örök top az veneisse csak már kezdem unni.

This post was edited by fahrii on Nov 23 2015 12:48am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 23 2015 01:17am
Nagyon udvariasak ezek az eftévés lányos. Mindegyik bemutatkozik és azt mondja, hogy reméli élveztem az első videóját.
Már értem fahrii miért szereti.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 23 2015 01:18am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 23 2015 07:17am)
Nagyon udvariasak ezek az eftévés lányos. Mindegyik bemutatkozik és azt mondja, hogy reméli élveztem az első videóját.
Már értem fahrii miért szereti.


Reggel 8 ora van baszki
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 23 2015 01:20am
Quote (llllllllllll @ 23 Nov 2015 09:18)
Reggel 8 ora van baszki


De most komolyan, az emberek azt gondolják, hogy miután előtted öklözte szét a punciját már nincs szükség az ilyen formaságokra.
Ilyen esetben szerintem te sem sértődnél meg, ha kihagyná ezeket a köröket, de ő akkor is bemutatkozik és reméli élvezted.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 23 2015 01:28am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Nov 2015 09:20)
De most komolyan, az emberek azt gondolják, hogy miután előtted öklözte szét a punciját már nincs szükség az ilyen formaságokra.
Ilyen esetben szerintem te sem sértődnél meg, ha kihagyná ezeket a köröket, de ő akkor is bemutatkozik és reméli élvezted.


Elég sokat beszélgetnek a lányokkal, a film végére teljesen belsőséges lesz a viszonyod velük (és nem azért mert előtted fordította ki magát a pináján keresztül), szóval még szép hogy elköszön :)
A kis dolly :~~~)

This post was edited by fahrii on Nov 23 2015 01:29am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 23 2015 01:29am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 23 2015 07:20am)
De most komolyan, az emberek azt gondolják, hogy miután előtted öklözte szét a punciját már nincs szükség az ilyen formaságokra.
Ilyen esetben szerintem te sem sértődnél meg, ha kihagyná ezeket a köröket, de ő akkor is bemutatkozik és reméli élvezted.


Nekem ez az oklozos dolog valamiert alapbol nem jon be
De az ilyen beszelgeteseket szeretem
Foleg amikor valami hc scene elott arrol mesel, hogy uj eletet szeretne kezdeni, jobban csinalni mint eddig, etc
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 23 2015 01:30am
Quote (fahrii @ 23 Nov 2015 09:28)
Elég sokat beszélgetnek a lányokkal, a film végére teljesen belsőséges lesz a viszonyod a lányokkal (és nem azért mert előtted fordította ki magát a pináján keresztül), szóval még szép hogy elköszön :)
A kis dolly :~~~)


Nem akarom tudni, hogy ezt most komolyan írtad-e.


Quote (llllllllllll @ 23 Nov 2015 09:29)
Nekem ez az oklozos dolog valamiert alapbol nem jon be
De az ilyen beszelgeteseket szeretem
Foleg amikor valami hc scene elott arrol mesel, hogy uj eletet szeretne kezdeni, jobban csinalni mint eddig, etc


Nekem sem jön be az öklözéses cucc, csak ez így kellett reggelre a subra.
csak fahrii nőjének meg egy másiknak a bemutatkozóját néztem meg, hogy milyen ez az eftévé.
Fahrii dollyja szerintem nagyon nem szép, de volt egy másik csaj, annak olyan arca és teste volt, hogy muszáj voltam megnézni a bemutatkozását.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 23 2015 01:32am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2015 01:34am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Nov 2015 08:30)
Nem akarom tudni, hogy ezt most komolyan írtad-e.




Nekem sem jön be az öklözéses cucc, csak ez így kellett reggelre a subra.
csak fahrii nőjének meg egy másiknak a bemutatkozóját néztem meg, hogy milyen ez az eftévé.
Fahrii dollyja szerintem nagyon nem szép, de volt egy másik csaj, annak olyan arca és teste volt, hogy muszáj voltam megnézni a bemutatkozását.


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17607617627637644765Next
Add Reply New Topic New Poll