d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev1760761762763764828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 9 2012 08:44am
Quote (Ghostmasterq @ 9 May 2012 16:43)
mindegy, mert közben rájöttem,hogy inkább dotázok


Jó arc vagy :wub:
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 9 2012 09:10am
Quote (Ghostmasterq @ May 9 2012 04:43pm)
mindegy, mert közben rájöttem,hogy inkább dotázok


arulo
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 9 2012 10:18am
Quote (meatyowllegs @ May 9 2012 03:10pm)
arulo


rájött, hogy ide még tul kevés, ezért inkább még dotázik egy kicsit
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 10 2012 03:31am


hag biztos kibaszta a gépet az ablakon (mondjuk a swift is)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 10 2012 06:22am
Quote (Nerz8 @ May 10 2012 10:31am)
http://www.youtube.com/watch?v=GJW3KxbxCDE

hag biztos kibaszta a gépet az ablakon (mondjuk a swift is)


Nekem is volt olyanom mint a chippernek, megöltem midet amikor jött gankelni para utana elkezdett üldözni csak amikor beleszallt katapultba elmenekült ahelyett hogy üldözött volna tovabb

This post was edited by Karan2_Returned on May 10 2012 06:22am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 10 2012 06:27am
Quote (Karan2_Returned @ 10 May 2012 13:22)
Nekem is volt olyanom mint a chippernek, megöltem midet amikor jött gankelni para utana elkezdett üldözni csak amikor beleszallt katapultba elmenekült ahelyett hogy üldözött volna tovabb


gyere game inkabb
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 10 2012 08:14am
Quote (meatyowllegs @ 9 May 2012 16:10)
arulo


hát na. játszottam összesen vagy 8-at, de nem igazán jön be
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 10 2012 11:09am
glac bejott ellenem lanere, ew voltam, szegeny 0-15tel zarta a gamet
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 10 2012 11:11am
Quote (meatyowllegs @ 10 May 2012 18:09)
glac bejott ellenem lanere, ew voltam, szegeny 0-15tel zarta a gamet


nem is olyan rég volt, hogy free accokkal toltuk és solo topon voltam puppettel vs solo glac ellen. hát megalázott a srác 8D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 10 2012 01:40pm

big play
Go Back To Magyar Topic List
Prev1760761762763764828Next
Add Reply New Topic New Poll