d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1760761762763764830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 11 2011 07:30am
Quote (Csavardi_Samu @ 11 Jan 2011 12:11)
szerintem még nlben is többet ér
sztem 200+


pontosan, nl-ben 230 körül láttam nemrég.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 11 2011 09:28am
Quote (atek555 @ Jan 11 2011 11:46am)
20life - 17mana sc brown skin mennyibe  van?
eu sc ladder

(tudom keressek rá, megtettem de errort ír ki folyamat a kereső)


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=51323202&f=170
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=51306972&f=170
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=51311483&f=170
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Jan 11 2011 09:38am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 11 2011 09:54am
Quote (Csavardi_Samu @ Jan 11 2011 04:38pm)
trollololl, ezta  szart
hogy lett ez ilyen olcsoó?


nem tudom
gondolom sok a bot, vagy sok a shopper, 'esetleg' meg van halva az egész d2 scene és semmire nincs kereslet
Member
Posts: 1,173
Joined: May 21 2007
Gold: 624.56
Jan 13 2011 05:32am


Eu Hc NL
mennyit erhet?
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Jan 13 2011 05:41am
Quote (Csuklyas @ Jan 13 2011 11:32am)
http://kepfeltoltes.hu/110113/sword_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Eu Hc NL
mennyit erhet?


semennyit
oath>
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 14 2011 10:45am
fhr / 9 str / 2 rep life / 15 mana jewel, most offerelték, mennyit adjak érte szerintetek? pont ez a jool kéne

másik, 2 light / sorc skill, 15 fcr, high str/mana amut mennyiért vesztegetnek szerintetek?

euscnl mind2
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Jan 14 2011 10:55am
Quote (Fej @ Jan 14 2011 05:45pm)
fhr / 9 str / 2 rep life / 15 mana jewel, most offerelték, mennyit adjak érte szerintetek? pont ez a jool kéne

másik, 2 light / sorc skill, 15 fcr, high str/mana amut mennyiért vesztegetnek szerintetek?

euscnl mind2


hat az elso nagyon odabasz, nekem is jol jonne mldre
a masodik meg attol függöen, hogy light vagy sorc, hogy mennis az str es a mana ugy 50 fg tol 10k ig

(tudom hogy semmi okosat nem mondtam)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 14 2011 10:58am
Quote (Csavardi_Samu @ Jan 14 2011 05:55pm)
hat az elso nagyon odabasz, nekem is jol jonne mldre
a masodik meg attol függöen, hogy light vagy sorc, hogy mennis az str es a mana ugy 50 fg tol 10k ig

(tudom hogy semmi okosat nem mondtam)


hát jah, eddig én is eljutottam :D azt tudom hogy amura max ilyen 300-500-at vagyok hajlandó költeni, ha kijönne belőle ilyen 2 light 15 fcr (kevés str) 70mana+ teljesen elégedett lennék
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Jan 14 2011 11:03am
Quote (Fej @ Jan 14 2011 05:58pm)
hát jah, eddig én is eljutottam :D azt tudom hogy amura max ilyen 300-500-at vagyok hajlandó költeni, ha kijönne belőle ilyen 2 light 15 fcr (kevés str) 70mana+ teljesen elégedett lennék


500 bol sztem egy 2 light 15 fc 15 str 90 mana kijon
Go Back To Magyar Topic List
Prev1760761762763764830Next
Closed New Topic New Poll