d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17597607617627631468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 09:20am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Aug 2015 17:18)
>régebben


bírom hogy osztod az észt, és közben fogalmad sincs hogy 1 éve mennyit drágultak az albérletek. és ilyen emberekre fecsérelje az ember az értékes vitaperceit :S


Bezzeg a 600 euros becsi ingatlanok. :')
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 4 2015 09:20am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 4 2015 04:17pm)
http://4.1m.yt/CblmHwrv9.png

http://ausztriaiingatlan.hu/hu/kiado/alberlet/becs/kiado_alberlet_becs_ausztria_59__negyzetmeteres_2_szobas_alberlet-O2100095551.html



kb 1 percnyi keresésembe telt összesen


és nem tervekről van szó, hanem tényekről. az meg hogy te balfasz vagy és képtelen voltál jó béralkut kötni, vagy egy helyen nem ajánlottak annyit amennyi reális lett volna mert látták rajtad hogy szerencsétlen vagy, itthon meg 10 év alatt kiharcoltál valami viszonylag jól fizető állást hányadék végzettséggel, az megint nem túl alkalmas az életszínvonalak összehasonlítására.


Nagyon ügyes vagy, találtál 750-ért egy bútorozatlan albérletet, ami ráadásul kint van a halál faszán. :D

Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 4 2015 04:23pm)
6-700-at írtam egyrészt, másrészt 1 perces keresés alatt találtam 2-t. ha tovább kerestem volna találtam volna sokkal jobbakat is, mindenesetre itt is kijelenthetjük hogy NEKEM VAN IGAZAM. megint nyertem, miért vagyok ennyire jó.



ez az utolsó szavad? akkor azthiszem kijelenthetjük, hogy be lettél ownolva és nyertem, 5-0 easy. mostmár nyugodtan feküdhetek le aludni


Mekkora own, tényleg.

This post was edited by -joey- on Aug 4 2015 09:38am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 09:23am
Quote (Baleee @ Aug 4 2015 04:20pm)
Bezzeg a 600 euros becsi ingatlanok. :')



6-700-at írtam egyrészt, másrészt 1 perces keresés alatt találtam 2-t. ha tovább kerestem volna találtam volna sokkal jobbakat is, mindenesetre itt is kijelenthetjük hogy NEKEM VAN IGAZAM. megint nyertem, miért vagyok ennyire jó.

Quote (-joey- @ Aug 4 2015 04:20pm)
Nagyon ügyes vagy, találtál 750-ért egy bútorozatlan albérletet.


ez az utolsó szavad? akkor azthiszem kijelenthetjük, hogy be lettél ownolva és nyertem, 5-0 easy. mostmár nyugodtan feküdhetek le aludni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2015 09:23am
Quote (-joey- @ 4 Aug 2015 17:20)
Nagyon ügyes vagy, találtál 750-ért egy bútorozatlan albérletet.


Csak telefonon nem latom, hogy hol van a lakas? Terkep etc
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 4 2015 09:23am
Amúgy én azt látom a neten, hogy Bécs belvárosában az átlagos 1 szobás, belvárosi apartman 755 euró. Az átlag nettó fizu pedig 1900 euró. Ugyanezen az oldalon Pestre ez a két szám 86 ezer és 178 ezer (szerintem mindkettő alulbecsült).


Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 4 2015 09:25am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 4 2015 04:23pm)
6-700-at írtam egyrészt, másrészt 1 perces keresés alatt találtam 2-t. ha tovább kerestem volna találtam volna sokkal jobbakat is, mindenesetre itt is kijelenthetjük hogy NEKEM VAN IGAZAM. megint nyertem, miért vagyok ennyire jó.



ez az utolsó szavad? akkor azthiszem kijelenthetjük, hogy be lettél ownolva és nyertem, 5-0 easy. mostmár nyugodtan feküdhetek le aludni


Csak ismételni tudom magam: segghülye vagy sajnos.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 09:26am
Quote (-joey- @ Aug 4 2015 04:25pm)
Csak ismételni tudom magam: segghülye vagy sajnos.


milyen érzés hogy egy segghülye ember beownolt? biztos fájhat
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 4 2015 09:26am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 4 2015 04:26pm)
milyen érzés hogy egy segghülye ember beownolt? biztos fájhat


Innentől pedig random vergődsz.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2015 09:26am
inkább vegyetek nekem egy bécsi lakást
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2015 09:30am
Quote (-joey- @ Aug 4 2015 04:26pm)
Innentől pedig random vergődsz.


:)))

annyira jó érzés téged sírni látni, MÉG!! toljad a szokásos ÁLCÁZNI PRÓBÁLT joey raget és sírást, azt mindenki imádja
Go Back To Magyar Topic List
Prev17597607617627631468Next
Add Reply New Topic New Poll