d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev1759760761762763828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 9 2012 03:20am
Quote (Moonflow @ 9 May 2012 09:58)
Nem is neztem ezeket a mid war face-off game-eket, de most igy van par percem aztan beleneztem az elso game-be youtubeon es tok jol megcsinaltak :D ezt a mapet kiadjak majd?!

/e: itt a video

http://www.youtube.com/watch?v=jFZYGbip9jE

/e2: lol, meglestem emailjeimet, es igen, jon!


a pénteki patchel jön ki ez a map is
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 9 2012 03:22am
Quote (Nerz8 @ 8 May 2012 23:44)
végre nem valami random agi carryt raktak be. ez még tetszik is.


bár az ultija elég tré. gyakorlatilag egy sima blink, aminek casting timeja is van, azaz simán megszakíthatják (gondolom).
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 9 2012 03:25am
Quote (Nerz8 @ May 9 2012 11:22am)
bár az ultija elég tré. gyakorlatilag egy sima blink, aminek casting timeja is van, azaz simán megszakíthatják (gondolom).


lol
en eloszor azthittem, hogy az global
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 9 2012 03:26am
Quote (Nerz8 @ 9 May 2012 10:22)
bár az ultija elég tré. gyakorlatilag egy sima blink, aminek casting timeja is van, azaz simán megszakíthatják (gondolom).


nekem se tunt tul jónak.. pláne ha arra fordul amerre castolni fogja elég könnyen lehet jukeolni
habar a range elég nagy a spellekhez képest, van vagy 1000 castrange imo

This post was edited by qkatz on May 9 2012 03:26am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 9 2012 03:27am
ezzel szemben ott van az mb/hag. instant blink nemtudomhány sec cdvel.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 9 2012 04:29am
Quote (meatyowllegs @ 9 May 2012 10:14)
en neztem eloben az egyiket, a respawn timeot rakhatnak nagyobbra is, igy kicsit EM style


de midwars game-ek altalaban no respawn timeresek, szoval ez meg mindig jobb mint azok
na meg ahogy felretettek a well-t a tree-tol meg a sac shrine-tol, az is tetszik.. igy a respawn utan nem lehetsz ott defelni olyan gyorsan, ha pusholja mar a bazist az ellenfel
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 9 2012 05:41am
honozok már egyet
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 9 2012 06:43am
át lehet állítani,hogy ne qwer legyenek a spellek?
valahogy az ellenfél színén lehet állítani? alig lehet megkülönböztetni őket
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 9 2012 07:14am
Quote (Ghostmasterq @ 9 May 2012 13:43)
át lehet állítani,hogy ne qwer legyenek a spellek?
valahogy az ellenfél színén lehet állítani? alig lehet megkülönböztetni őket


options menu a baratod

This post was edited by qkatz on May 9 2012 07:15am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 9 2012 08:43am
Quote (qkatz @ 9 May 2012 14:14)
options menu a baratod


mindegy, mert közben rájöttem,hogy inkább dotázok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1759760761762763828Next
Add Reply New Topic New Poll