d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev17576777879172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 12 2016 10:27am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 12 2016 04:54pm)
kem2?


talki3
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 12 2016 10:35am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 Sep 2016 17:54)
kem2?


Kem nem dev és nem kap 2x annyi gempát. Nem jó a marketingje.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 12 2016 10:38am
Quote (Akizk @ 12 Sep 2016 18:35)
Kem nem dev és nem kap 2x annyi gempát. Nem jó a marketingje.


de ot is naponta leptetik mar elo
lassan vege lesz, mert o lesz a vilag elnoke
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2016 10:45am
csapatépítés volt ma
kurva jó buli volt és még most megyünk sörözni
kemény este lesz
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 12 2016 11:06am
Quote (llllllllllll @ 12 Sep 2016 18:45)
csapatépítés volt ma
kurva jó buli volt és még most megyünk sörözni
kemény este lesz


Itt is, megyünk gokartozni. Én szervezem. Np ha senki nem akar, csak a lóvét adják oda :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 12 2016 11:16am
Quote (llllllllllll @ 12 Sep 2016 18:45)
csapatépítés volt ma
kurva jó buli volt és még most megyünk sörözni
kemény este lesz


Mi hetvegen voltunk egy outdoor-survival treningen. Az egyik helyi erdesz csaj ot perc ismerettseg utan vazolta,h igazan megbaszhatna mar vki, nem is erti, neki varazspinaja van.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 12 2016 11:33am
Quote (ecneB @ 12 Sep 2016 19:16)
Mi hetvegen voltunk egy outdoor-survival treningen. Az egyik helyi erdesz csaj ot perc ismerettseg utan vazolta,h igazan megbaszhatna mar vki, nem is erti, neki varazspinaja van.


Nem tölti be a képet.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 15 2016 12:49pm
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 16 2016 03:16am
Tegnap valami nagy kínai ünnep volt = ingyen kaja pia.
Megitattam az árendíseim tequilával meg sörrel.
Először ittak életükben. Az egyik 1 cl tequila után kirohant a mosdóba öblögetni, ma reggel meg odajött, hogy nem tud koncentrálni a munkájára, mert furán érzi magát (másnapos?!) :D
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Sep 16 2016 03:17am
:D :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17576777879172Next
Add Reply New Topic New Poll