Quote (fahrii @ Jan 26 2015 08:51pm)
ahogy telnek múlnak az évek kezd kinyílni a szemem
gürcölés a semmiért, szar az élet, a lányoknak sem tetszem
csak a hs, zab, csirke, edzés míg megtehetem
majd 25 évesen szívrohamban meghalok ideális esetben.
előbb utóbb az összes kis siheder rájön majd itt is aki most így pofázik anya biztonságos várából, hogy micsoda retardok vagyunk hogy bizony nekünk volt igazunk és az élet egy nagy szar
majd akkor sírnak h miért nem hallgattak végig minket