d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev17576777879108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2015 02:57pm
Quote (Taszilo.^ @ 26 Jan 2015 21:55)
talan ha akos elkezdene poezni, az segitene


itt az ideje hogy ideadd a TTdet azzal biztos menne a csajozás
de a pótkulcs is elég
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 26 2015 03:04pm
Quote (fahrii @ Jan 26 2015 09:57pm)
itt az ideje hogy ideadd a TTdet azzal biztos menne a csajozás
de a pótkulcs is elég


a potkulcsra ra van teve egy szalag, hogy tt s-line
az tuti siker
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 26 2015 03:14pm
Quote (fahrii @ Jan 26 2015 09:51pm)
ahogy telnek múlnak az évek kezd kinyílni a szemem
gürcölés a semmiért, szar az élet, a lányoknak sem tetszem
csak a hs, zab, csirke, edzés míg megtehetem
majd 25 évesen szívrohamban meghalok ideális esetben.


Welcome to: Életke
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 26 2015 03:17pm
Quote (fahrii @ Jan 26 2015 08:51pm)
ahogy telnek múlnak az évek kezd kinyílni a szemem
gürcölés a semmiért, szar az élet, a lányoknak sem tetszem
csak a hs, zab, csirke, edzés míg megtehetem
majd 25 évesen szívrohamban meghalok ideális esetben.


előbb utóbb az összes kis siheder rájön majd itt is aki most így pofázik anya biztonságos várából, hogy micsoda retardok vagyunk hogy bizony nekünk volt igazunk és az élet egy nagy szar
majd akkor sírnak h miért nem hallgattak végig minket
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 26 2015 03:18pm
Quote (Senee @ Jan 26 2015 09:17pm)
előbb utóbb az összes kis siheder rájön majd itt is aki most így pofázik anya biztonságos várából, hogy micsoda retardok vagyunk hogy bizony nekünk volt igazunk és az élet egy nagy szar
majd akkor sírnak h miért nem hallgattak végig minket


ha a könnyeiddel öntözném a kaktuszomat, akkor megrohadna
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 26 2015 03:21pm
Quote (llllllllllll @ Jan 26 2015 09:18pm)
ha a könnyeiddel öntözném a kaktuszomat, akkor megrohadna


az élet akkor is szar marad kár tryhardkodni benne/miatta
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 26 2015 03:23pm
Quote (Senee @ Jan 26 2015 09:21pm)
az élet akkor is szar marad kár tryhardkodni benne/miatta


nem szar az élet, hanem nehéz
de aki normalon act1-en az első fallen-től képes meghalni az maradjon is ott
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2015 03:24pm
Quote (Senee @ 26 Jan 2015 22:21)
az élet akkor is szar marad kár tryhardkodni benne/miatta


itt az ideje csatlakozni az ISISbe, úgy hallottam a dagadt testedben el lehetne rejteni pár kiló trotilt
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 26 2015 03:26pm
Valaki csináljon már valamit fahriival, ennyire sérült nem lehet egy ember.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 26 2015 03:26pm
Quote (llllllllllll @ Jan 26 2015 09:23pm)
nem szar az élet, hanem nehéz
de aki normalon act1-en az első fallen-től képes meghalni az maradjon is ott


d2-ben legalább lehet új karit kezdeni ha elbasztad az egyiket (sőt mostmár új karit se kell kezdeni, elég resetelni az összes tulajdonságot, képességet etc)
életben meg ez egy gyötrelmes kínkeserves és hosszadalmas folyamat
Go Back To Magyar Topic List
Prev17576777879108Next
Add Reply New Topic New Poll