d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev17576777879105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 05:06pm)
amúgy én téged szívesen megismernélek, nem akarsz beszélgetni facebookon vagy valahol? skype is mehet felőlem ha nem akarod felfedni a kilétedet. csak mert nagyon kíváncsi lennék egy 12+ (mert ugye ki tudja hány évesnek hazudod magad) éves ember mennyire lehet lelkileg sérült, ha olyan szinten van még leragadva oltás terén hogy ilyen óvodás szintnek is gyenge gyúnyneveket írogat naponta 10x, és azthiszi ezzel hogy beoltja a másikat. teljesen hihetetlen számomra hogy ilyen tényleg létezik, wtf?

ha bme után eljutok majd pszichologia bscre is valahol akkor mindenképpen szeretnék a te lelki traumáidból tdkzni mert valami nagyon durva elképesztő nyomorba taszítottak téged úgynéz ki és szerintem nagyon érdekes lenne a jövő számára egy ilyen esettanulmány


ne haragudj, de azok alapján amit írtak rólad, nincs az az isten, hogy veled találkozzak

nem szeretem a pszichopaták társaságát

gürgüvel esetleg, ő biztos nem késelne meg xD

This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 10:07am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:09am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 05:05pm)
mr eredetiség

tbh a video alapján sehol nem vagy hozzám képest, beszélni nem tudsz mert minden második szavad káromkodás, lerí hogy egy vidéki tahó vagy

szarul is nézel ki, az a haj lol, kb. mint hitlernek xD

szal pls ússzál tovább :)



ennyi :D



"szarul is nézel ki"

na az óvodától eljutottunk az általános iskola szintre, "csúnya vagy hihihihi"


ilyen ember amúgy tényleg létezik mint vani?
:dddddddddddddddddddd

Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 05:07pm)
ne haragudj, de azok alapján amit írtak rólad, nincs az az isten, hogy veled találkozzak

nem szeretem a pszichopaták társaságát

gürgüvel esetleg, ő biztos nem késelne meg xD



szövegértelmezés 1es

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 28 2014 10:09am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 10:09am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 04:07pm)
ne haragudj, de azok alapján amit írtak rólad, nincs az az isten, hogy veled találkozzak

nem szeretem a pszichopaták társaságát

gürgüvel esetleg, ő biztos nem késelne meg xD


szívesen találkozok én veled, csak mondjuk valahol a margitszigeten és késő este
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:09am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 05:09pm)
"szarul is nézel ki"

na az óvodától eljutottunk az általános iskola szintre, "csúnya vagy hihihihi"


ilyen ember amúgy tényleg létezik mint vani?
:dddddddddddddddddddd


de ha egyszer ez az igazság

sry
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 28 2014 10:10am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 06:06pm)
amúgy én téged szívesen megismernélek, nem akarsz beszélgetni facebookon vagy valahol? skype is mehet felőlem ha nem akarod felfedni a kilétedet. csak mert nagyon kíváncsi lennék egy 12+ (mert ugye ki tudja hány évesnek hazudod magad) éves ember mennyire lehet lelkileg sérült, ha olyan szinten van még leragadva oltás terén hogy ilyen óvodás szintnek is gyenge gyúnyneveket írogat naponta 10x, és azthiszi ezzel hogy beoltja a másikat. teljesen hihetetlen számomra hogy ilyen tényleg létezik, wtf?

ha bme után eljutok majd pszichologia bscre is valahol akkor mindenképpen szeretnék a te lelki traumáidból tdkzni mert valami nagyon durva elképesztő nyomorba taszítottak téged úgynéz ki és szerintem nagyon érdekes lenne a jövő számára egy ilyen esettanulmány





MÁR BOCSÁNATOT KÉRTEM NEM?!?!


Y
Epp ezert + ev utan eljutottam odaig h ne hozzam fel minden postod utan)))) de hogy mas megemliti es baszogat vele arrol nem tehetek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 05:09pm)
"szarul is nézel ki"

na az óvodától eljutottunk az általános iskola szintre, "csúnya vagy hihihihi"


ilyen ember amúgy tényleg létezik mint vani?
:dddddddddddddddddddd




szövegértelmezés 1es


már egy jó ideje általános iskolás szinten vagyunk, ugyanis veled meg a gürgü barátoddal máshogyan nem igazán lehet kommunikálni ;)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 28 2014 10:11am
Quote (xGurke @ Jul 28 2014 06:09pm)
szívesen találkozok én veled, csak mondjuk valahol a margitszigeten és késő este


Vanek megverne)))
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 10:12am
Quote (putincykavodka @ Jul 28 2014 04:11pm)
Vanek megverne)))


igen XD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:14am
najo meguntam, egyre kevesebb funt nyújt vanek szopatása szóval mostantól akkoris ignore ha látom hogy épp butthurten sír vergődik bömböl és jól belelehet rugdosni für die lulz. miért kell minden jó dolognak végetérnie egyszer
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2014 10:15am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 18:14)
najo meguntam, egyre kevesebb funt nyújt vanek szopatása szóval mostantól akkoris ignore ha látom hogy épp butthurten sír vergődik bömböl és jól belelehet rugdosni für die lulz. miért kell minden jó dolognak végetérnie egyszer


tl;dr holnap folytatod a vergődést
Go Back To Magyar Topic List
Prev17576777879105Next
Add Reply New Topic New Poll