d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev17576777879249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 3 2014 10:07am
szabin vagyok és unatkoztam xd

lassan működni is fog

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2014 10:08am
Csak tudnám ezt a topikot mi a fasznak nyitom meg amikor új hozzászólás van
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 3 2014 10:30am
Csak tudnám ezt a topicot minek nyitom meg amikor visse az utolso post
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 3 2014 10:43am
Quote (Namechange @ 3 Dec 2014 13:16)
2. Zh? :D


Excelezni tanítanak a felsőoktatás keretein belül?
Wtf? Fakocka?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 3 2014 11:55am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 3 2014 04:43pm)
Excelezni tanítanak a felsőoktatás keretein belül?
Wtf? Fakocka?


Bgf corvinus bkf
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 3 2014 11:56am
Quote (xGurke @ 3 Dec 2014 19:55)
Bgf corvinus bkf


tfw mfw ftw btw
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 3 2014 02:56pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 3 2014 05:43pm)
Excelezni tanítanak a felsőoktatás keretein belül?
Wtf? Fakocka?


Szerintem kibaszott hasznos az excel tudás. Legalábbis nekem az (lenne, ha perf lennék belőle).

Quote (Cpt_Ghost @ Nov 29 2014 02:59pm)
iso valaki aki nagyon tiptop excelbol meg accessbol
fizetek dollart let suskat zsozsot manit penzt garast dellat erte


én ismerek a corvinuson egy tanárt

1.5 óráért egy tizest kér
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 3 2014 03:01pm
Quote (beni @ 3 Dec 2014 22:56)
Szerintem kibaszott hasznos az excel tudás. Legalábbis nekem az (lenne, ha perf lennék belőle).



én ismerek a corvinuson egy tanárt

1.5 óráért egy tizest kér


Igen, tényleg hasznos.
Csak azt nem értem, hogy miért egyetemi anyag egy ilyen.


Pár délután otthon és nagyon komoly dolgokat meg lehet már csinálni benne.
Egy vb pogramozásnak helyette több értelme lenne, hogy tudjál macrokat írni.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 3 2014 03:02pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 3 2014 03:06pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 3 2014 10:01pm)
Igen, tényleg hasznos.
Csak azt nem értem, hogy miért egyetemi anyag egy ilyen.


Pár délután otthon és nagyon komoly dolgokat meg lehet már csinálni benne.
Egy vb pogramozásnak helyette több értelme lenne, hogy tudjál macrokat írni.


A nulláról biztos nem pár délután.

Egyszer felvételiztettem egy srácot, akivel kitöltettem volna egy tesztet (alap számításokat kellett volna csinálni, csak hogy lássam, hogy mennyire gondolkodik logikusan). Elétoltam a tesztet meg Excelben egy sablont, amiben meg voltak kezdve a feladatok és elkezdte nekem papíron számolni.

Mondtam neki, hogy ne basszon fel, ott az Excel azt töltögesse ki. De mondta, hogy nem tudja használni. De esküszöm átlagokat kellett volna számítani és nem tudott egy =A1+B3 képletet beírni.

>mfw Corvinust végzett

Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 3 2014 03:13pm
Quote (beni @ 3 Dec 2014 23:06)
A nulláról biztos nem pár délután.

Egyszer felvételiztettem egy srácot, akivel kitöltettem volna egy tesztet (alap számításokat kellett volna csinálni, csak hogy lássam, hogy mennyire gondolkodik logikusan). Elétoltam a tesztet meg Excelben egy sablont, amiben meg voltak kezdve a feladatok és elkezdte nekem papíron számolni.

Mondtam neki, hogy ne basszon fel, ott az Excel azt töltögesse ki. De mondta, hogy nem tudja használni. De esküszöm átlagokat kellett volna számítani és nem tudott egy =A1+B3 képletet beírni.

>mfw Corvinust végzett


Még magyarra is le van fordítva, ha pedig megnyitod a súgót a függvényhez még példa+eredmény is van.
Ahhoz nem elég pár délután, hogy készség szinten kezdje el kezelni, de ahhoz igen, hogy a dolgok 90%-át meg tudja csinálni, ha lassan is, de az eszközöket megismerje, amik a megvalósításhoz kellenek.

Bár tényleg sokan vannak, akik ha valami hiba van, akkor meg sem próbálják a súgót, meg a log filet megnézni, pedig sokszor szövegesen szépen le van írva benne az információk. Nem ilyen programozói hieroglifák, meg kódok.

A normális része ott kezdődik, hogy vb-ben macrokat ír. Na ahhoz nem elég pár délután. De ezt meg nem tanítják gondolom.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 3 2014 03:16pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev17576777879249Next
Add Reply New Topic New Poll