Quote (TouchCow @ Mar 16 2013 07:21pm)
ez a foobar mennyire egy KIBASZOTT JÓ zenelejátszó, atya uram faszom
beleraktam pár DSP-t és olyan kristály tisztán szólnak a zenék, mint még soha. + végre 5.1-ben szól a zene, nem csak az első 3 hangfal. A mély is sokkal keményebb... kb. mintha vettem volna egy hangkártyát.
és ha lerántod és meghallgatod ezt a lemezt: Jack White - Blunderbuss (2012) [24 bit FLAC] vinyl (fontos, hogy ezt) akkor fogod igazán értékelni, ha valami jól szól
ez az egyik olyan lemez most amit jó eszközökkel rögzítettek és nem baszta szét a loudness war