d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev175767778795001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Mar 16 2013 11:33am
Quote (Ghostmasterq @ 16 Mar 2013 16:47)
tanyán krukinak nevezik


Mér megbocsáss de ez kuki.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 16 2013 12:21pm
ez a foobar mennyire egy KIBASZOTT JÓ zenelejátszó, atya uram faszom
beleraktam pár DSP-t és olyan kristály tisztán szólnak a zenék, mint még soha. + végre 5.1-ben szól a zene, nem csak az első 3 hangfal. A mély is sokkal keményebb... kb. mintha vettem volna egy hangkártyát.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Mar 16 2013 12:22pm
Quote (TouchCow @ Mar 16 2013 07:21pm)
ez a foobar mennyire egy KIBASZOTT JÓ zenelejátszó, atya uram faszom
beleraktam pár DSP-t és olyan kristály tisztán szólnak a zenék, mint még soha. + végre 5.1-ben szól a zene, nem csak az első 3 hangfal. A mély is sokkal keményebb... kb. mintha vettem volna egy hangkártyát.


tasci
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 16 2013 12:30pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Mar 2013 20:22)
tasci


mshe
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 16 2013 01:31pm
Quote (TouchCow @ 16 Mar 2013 19:21)
ez a foobar mennyire egy KIBASZOTT JÓ zenelejátszó, atya uram faszom
beleraktam pár DSP-t és olyan kristály tisztán szólnak a zenék, mint még soha. + végre 5.1-ben szól a zene, nem csak az első 3 hangfal. A mély is sokkal keményebb... kb. mintha vettem volna egy hangkártyát.


Hallgatni kéne a patríciusokra.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 16 2013 01:37pm
Quote (TouchCow @ Mar 16 2013 07:21pm)
ez a foobar mennyire egy KIBASZOTT JÓ zenelejátszó, atya uram faszom
beleraktam pár DSP-t és olyan kristály tisztán szólnak a zenék, mint még soha. + végre 5.1-ben szól a zene, nem csak az első 3 hangfal. A mély is sokkal keményebb... kb. mintha vettem volna egy hangkártyát.


és ha lerántod és meghallgatod ezt a lemezt: Jack White - Blunderbuss (2012) [24 bit FLAC] vinyl (fontos, hogy ezt) akkor fogod igazán értékelni, ha valami jól szól
ez az egyik olyan lemez most amit jó eszközökkel rögzítettek és nem baszta szét a loudness war
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2013 05:37pm
Azta kurvaa :DDD
keressetek rá nmagon
rocco kerry
magyar csaj, de olyan segghülye hogy nemigaz
10:50nél elkezdi rocconak magyarázni magyarul dugás közbe hogy nem szed fogamzásgátlót, a csávó nem érti erre elkezdi szépen tagolva körülírni :rofl:

This post was edited by fahrii on Mar 16 2013 05:40pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 16 2013 05:53pm
Folytatódik az F1 időmérő.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 16 2013 05:55pm
Quote (fahrii @ Mar 17 2013 12:37am)
Azta kurvaa :DDD
keressetek rá nmagon
rocco kerry
magyar csaj, de olyan segghülye hogy nemigaz
10:50nél elkezdi rocconak magyarázni magyarul dugás közbe hogy nem szed fogamzásgátlót, a csávó nem érti erre elkezdi szépen tagolva körülírni  :rofl:


Magyar pornót tisztára megéri nézni még csajként is, mert kész vígjáték az egész.

Sírni lehet a röhögéstől egyes csajok beszólásán amiket levágnak a filmekben, főleg Rocco-s filmek esetén.

Írta: elektra1984 | Tag

akkor végül az análpápa papa lesz?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 16 2013 05:55pm
Quote (fahrii @ 17 Mar 2013 00:37)
Azta kurvaa :DDD
keressetek rá nmagon
rocco kerry
magyar csaj, de olyan segghülye hogy nemigaz
10:50nél elkezdi rocconak magyarázni magyarul dugás közbe hogy nem szed fogamzásgátlót, a csávó nem érti erre elkezdi szépen tagolva körülírni  :rofl:


Nem tetszik.

Go Back To Magyar Topic List
Prev175767778795001Next
Closed New Topic New Poll