d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev175767778795001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 6 2011 07:25am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Oct 2011 15:23)
explain or gtfo, ne légy 1x éves fbs picsa :(


ismerem a gyereket 6 éve, ugy egy éve elkezdett füvezni, azota rá se ismerek, kölcsönkért pénzt is nemrég elég sokat, tandíjra, amit arra is költött nem az a baj, hanem az, hogy egy hónapja nem hajlandó találkozni velem, mindig valami hülye ürüggyel otthonmarad, vagy mittomén, s nemtom mivan vele
hozzátenném előtte ő volt az egyik, akivel nem volt titkunk egymás előtt, semmi kb

This post was edited by hedgehogsword on Oct 6 2011 07:28am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 6 2011 07:25am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Oct 2011 15:24)
ok, de lehetne lassan valami nagyobb jsps találka is, akár összekapcsolhatnánk a kettőt, mert nem tudom kik vannak még errefele (vis talán, de nem mindig gondolom)


Vis - Solymár
Süni - Bkeszi
Gurke is békeszi imo
Blnt - fry - Solymár
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 07:36am
Quote (hedgehogsword @ 6 Oct 2011 15:25)
ismerem a gyereket 6 éve, ugy egy éve elkezdett füvezni, azota rá se ismerek, kölcsönkért pénzt is nemrég elég sokat, tandíjra, amit arra is költött nem az a baj, hanem az, hogy egy hónapja nem hajlandó találkozni velem, mindig valami hülye ürüggyel otthonmarad, vagy mittomén, s nemtom mivan vele
hozzátenném előtte ő volt az egyik, akivel nem volt titkunk egymás előtt, semmi kb


elszívta az agyát

amúgy sajnálom :(

Quote (ecneB @ 6 Oct 2011 15:25)
Vis - Solymár
Süni - Bkeszi
Gurke is békeszi imo
Blnt - fry - Solymár


jól hangzik, bár fryt nem ismerem
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 6 2011 07:43am
Quote (hedgehogsword @ Oct 6 2011 03:25pm)
ismerem a gyereket 6 éve, ugy egy éve elkezdett füvezni, azota rá se ismerek, kölcsönkért pénzt is nemrég elég sokat, tandíjra, amit arra is költött nem az a baj, hanem az, hogy egy hónapja nem hajlandó találkozni velem, mindig valami hülye ürüggyel otthonmarad, vagy mittomén, s nemtom mivan vele
hozzátenném előtte ő volt az egyik, akivel nem volt titkunk egymás előtt, semmi kb


a fu tonkretesz
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 6 2011 08:24am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 6 2011 08:47am
kitöltöttem a népszámlálást, egy-két kérdésnél wat fejet vágtam.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 6 2011 08:50am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 6 2011 08:51am
Quote (beni @ Oct 6 2011 04:50pm)


hosszabb nem volt?

bár mintha lett volna posztolva
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 6 2011 08:51am
huh ez durva :O beni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 6 2011 08:52am
Nice, mondjuk én is nekiesnék szívesen egy ilyen homok'tömb'nek, lenne ötletem nekem is.
Go Back To Magyar Topic List
Prev175767778795001Next
Closed New Topic New Poll