Quote (hedgehogsword @ 6 Oct 2011 15:25)
ismerem a gyereket 6 éve, ugy egy éve elkezdett füvezni, azota rá se ismerek, kölcsönkért pénzt is nemrég elég sokat, tandíjra, amit arra is költött nem az a baj, hanem az, hogy egy hónapja nem hajlandó találkozni velem, mindig valami hülye ürüggyel otthonmarad, vagy mittomén, s nemtom mivan vele
hozzátenném előtte ő volt az egyik, akivel nem volt titkunk egymás előtt, semmi kb
elszívta az agyát
amúgy sajnálom

Quote (ecneB @ 6 Oct 2011 15:25)
Vis - Solymár
Süni - Bkeszi
Gurke is békeszi imo
Blnt - fry - Solymár
jól hangzik, bár fryt nem ismerem