Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 2 2011 01:05pm)
megvan fb-n, meg osztálytársam volt 5 évig, volt szerencsém tapasztalni

amúgy sebestyén márta fia, ha mond valamit
és csinált már valami epicet a forumon? kapitánygeci-féle drogos alakításra gondolok pl.
ja,néha már sajnálom szerencsétlent,annyira osztják,múltkor kitörölte 1 csomó postját,mert mindenki leosztotta a faszba,mondjuk tényleg hülyeségeket beszélt
