d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev17576777879799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 2 2011 04:53am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 2 2011 11:46am)
osztálytársam volt 5 évig :DDDDDDDDDD

volt nálunk házibulin többször is, de itt csak lazán tolta

amúgy miért, miket alkot a forumon?


engem utanoz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 2 2011 04:54am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 2 2011 12:46pm)
osztálytársam volt 5 évig :DDDDDDDDDD

volt nálunk házibulin többször is, de itt csak lazán tolta

amúgy miért, miket alkot a forumon?


kicsit közléskényszeres :D
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 2 2011 04:56am
Quote (szabika @ Oct 2 2011 12:52pm)
na ezt kell kitenni az üzenőfalára! :D


mar megvan a csaj, akkor lett volna epic amikor meg kerestek
amugy ennek a csajnak tudom az fb meg az msn jelszavat :rolleyes:
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 2 2011 04:57am
Quote (Coolface @ 2 Oct 2011 12:56)
mar megvan a csaj, akkor lett volna epic amikor meg kerestek
amugy ennek a csajnak tudom az fb meg az msn jelszavat :rolleyes:


heroin?

Amúgy hol találtak rá, keleti mosdójában?

This post was edited by ElCapitano on Oct 2 2011 04:58am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 2 2011 04:58am
Quote (ElCapitano @ Oct 2 2011 12:57pm)
heroin?

Amúgy hol találtak rá, keleti mosdójában?


nem emlékszel hol hagytad?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 2 2011 05:00am
Quote (Saenchai @ 2 Oct 2011 12:58)
nem emlékszel hol hagytad?


Á nekem nn ilyen drogos ribancok, max füvesek még oké. Nem akarok éccet.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 2 2011 05:03am
Quote (ElCapitano @ Oct 2 2011 01:00pm)
Á nekem nn ilyen drogos ribancok, max füvesek még oké. Nem akarok éccet.


drokos ribancok = ingyé szex
az aidset meg leszarom, 2x nem lehet elkapni
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 2 2011 05:03am
Quote (ElCapitano @ Oct 2 2011 01:00pm)
Á nekem nn ilyen drogos ribancok, max füvesek még oké. Nem akarok éccet.


:cry:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 2 2011 05:05am
Quote (Saenchai @ 2 Oct 2011 12:54)
kicsit közléskényszeres :D


megvan fb-n, meg osztálytársam volt 5 évig, volt szerencsém tapasztalni :D amúgy sebestyén márta fia, ha mond valamit

és csinált már valami epicet a forumon? kapitánygeci-féle drogos alakításra gondolok pl.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 2 2011 05:20am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 2 2011 01:05pm)
megvan fb-n, meg osztálytársam volt 5 évig, volt szerencsém tapasztalni :D amúgy sebestyén márta fia, ha mond valamit

és csinált már valami epicet a forumon? kapitánygeci-féle drogos alakításra gondolok pl.


ja,néha már sajnálom szerencsétlent,annyira osztják,múltkor kitörölte 1 csomó postját,mert mindenki leosztotta a faszba,mondjuk tényleg hülyeségeket beszélt :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17576777879799Next
Add Reply New Topic New Poll