d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1757677787980Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 13 2011 12:39pm
Quote (Kemkolok @ 13 Aug 2011 20:35)
sztem nem teljesen így csinálod: D
inkább hasonlóan^^


az amikor azt írtam, hogy az én kezemben kevéébé effektiv azt arra értettem, hogy ezt próbálom, csak nem megy ilyen szinten.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 13 2011 12:39pm
Quote (tevetava @ Aug 13 2011 06:39pm)
gg, habár nem szép játék a pvp.. de jobb mint a tvt :lol:


meg mint a zvz
linglingbaneling
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2011 12:40pm
Quote (sylke @ 13 Aug 2011 20:39)
meg mint a zvz
linglingbaneling


még nem is láttam zvzt
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Aug 13 2011 12:41pm
úgylátom senki se szereti a mirror matchupokat : D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2011 12:41pm
15 perc
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 13 2011 12:42pm
Quote (tevetava @ Aug 13 2011 06:40pm)
még nem is láttam zvzt


tegnap volt
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2011 12:45pm
Quote (sylke @ 13 Aug 2011 20:42)
tegnap volt


tegnap nem néztem végig, van még idrán kívül zerg?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 13 2011 12:57pm
pvz, egyik legjobb matchup.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2011 12:58pm
Quote (CyberPunk666 @ 13 Aug 2011 20:57)
pvz, egyik legjobb matchup.


ez remélem epic lesz
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 13 2011 01:00pm
Quote (tevetava @ Aug 13 2011 06:45pm)
tegnap nem néztem végig, van még idrán kívül zerg?


igen, aki megverte idrát
liquidsheth vagy ki

This post was edited by sylke on Aug 13 2011 01:00pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1757677787980Next
Add Reply New Topic New Poll