☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev
1
75
76
77
78
79
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 19293
Replies: 1284
Track Topic
ReDEyeS
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#761
May 18 2011 04:14pm
Quote (Smat @ 19 May 2011 00:13)
Mit fake quoteolsz? :C
miért editelsz te sutyerák
This post was edited by ReDEyeS on May 18 2011 04:14pm
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#762
May 18 2011 04:16pm
überpro te aztán kurvára hiányoztál bazd+
az erőltetett jópofa postjaiddal megint pusztítod az agyamat
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#763
May 18 2011 04:17pm
Quote (Ad4mz @ 19 May 2011 00:11)
vv anett
akkor azért nem értem, thy
Quote (Smat @ 19 May 2011 00:13)
Mit fake quoteolsz? :C
ne kamuzzál, én is láttam (sőt, a legelső verziót is)
A122
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold
:
Locked
#764
May 18 2011 04:18pm
Quote (zsansaccount @ May 18 2011 11:17pm)
akkor azért nem értem, thy
egyeteista
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#765
May 18 2011 04:18pm
Quote (Rezs @ 18 May 2011 22:16)
überpro te aztán kurvára hiányoztál bazd+
az erőltetett jópofa postjaiddal megint pusztítod az agyamat
Senki nem kíváncsi a vergődésedre, menj aludni.
Ja és ofc sirsz.
ReDEyeS
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#766
May 18 2011 04:18pm
Quote (Rezs @ 19 May 2011 00:16)
überpro te aztán kurvára hiányoztál bazd+
az erőltetett jópofa postjaiddal megint pusztítod az agyamat
az az A-s gyerek?
Quote (Smat @ 19 May 2011 00:18)
Senki nem kíváncsi a vergődésedre, menj aludni.
Ja és ofc sirsz.
akkor nem
This post was edited by ReDEyeS on May 18 2011 04:19pm
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#767
May 18 2011 04:19pm
Quote (Smat @ 19 May 2011 00:18)
Senki nem kíváncsi a vergődésedre, menj aludni.
Ja és ofc sirsz.
neki van igaza és nn cry
Quote (ReDEyeS @ 19 May 2011 00:18)
az az A-s gyerek?
akkor nem
: DD
This post was edited by zsansaccount on May 18 2011 04:20pm
ReDEyeS
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#768
May 18 2011 04:19pm
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 00:19)
neki van igaza és nn cry
te tényleg pszihót tanulsz?
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#769
May 18 2011 04:20pm
Quote (ReDEyeS @ 18 May 2011 22:18)
az az A-s gyerek?
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#770
May 18 2011 04:20pm
Quote (ReDEyeS @ 19 May 2011 00:19)
te tényleg pszihót tanulsz?
igen. miért?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
75
76
77
78
79
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact